Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány éves lány tud megfelelően...

Hány éves lány tud megfelelően ellátni egy kutyát?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, és a kérdésem nem az anyagiakra vonatkoznak, hanem arra, hogy ennyi időse képes lennék-e egy kutya nevelésére, tanítására. Kutyaiskola van a közelben. Szerintetek megfelelően el tudnám látni a kutyát? Napi 2 óra séta délután és este meglenne. De kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre, elsősorban kutyások véleményére. Azt szeretném legeslegutoljára, hogy a kutyának rossz legyen.


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :)



2013. szept. 14. 15:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én is 13 éves vagyok van egy 4 hónapos kutyám és nagyszerűen eltudom látni(nem anyagilag) 11-12 évesek is eltudják látni van egy 7 éves ismerősöm ős ő látja el a kutyáját:)
2013. szept. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Milyen fajta kutyád van?
2013. szept. 14. 15:56
 3/19 anonim ***** válasza:

Eltudnád látni,csak olyan fajtát kell választani ami könnyű eset :)

Viszont abba gondolj bele,hogy egy kutya 10-15 évig is él és ha te gimibe mész meg egyetemre vagy bármi ő akkor is ott lesz és gondoskodni kell róla.

Ugyan úgy el kell vinni sétálni,játszani kell vele.

2013. szept. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Már most is gimibe járok, úgyhogy még egy 6 évig ezzel nem lenne baj. Egyetemre szerintem szegedre megyek, ott pedig laknak rokonok, a kutyi jöhetne velem, azzal nem lenne baj. :) Milyen fajtát "ajánlassz"?
2013. szept. 14. 15:59
 5/19 Akiteki ***** válasza:
Van, aki már 8 évesen képes rá, van, aki 40 évesen sem. Nem a kor határozza meg.
2013. szept. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

első körben kistestű vagy spániel méretű kutya lenne jó szerintem.

A bichonokat könnyű kezelni viszont nem szabad bedőlni a cukiságnak :)


Ha nem igazán számít a fajta akkor egy menhelyi kutyust is választhatsz.


[link]

2013. szept. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Igazából ideje mindenkinek lenne,csak éppen nem szánják rá a kutyára,de amikor terveznek ez fel sem merül,pedig nagy általánosságban ez a gyakorlat.Ha a szülők,családtagok is részt vállalnak a kutya gondozásában,csak akkor akarj kuyát.
2013. szept. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Vagy menhelyi avgy szálkásszőrű tacskó!!!!Aranyos,barátságos,jó természetű,kis testű,és aranyos.Háromféle mérteben tenyésztik:

normál

törpe

kaninchen(törpénél is kisebb)

2013. szept. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok Spiccem van:),annak a hét éves kislánynak tibeti spánielje.
2013. szept. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én is 13 éves vagyok és (kapaszkodj!) border colliem van...1 éve vagyunk társak, és egymás nélkül nem is létezünk...egész délután együtt vagyunk, még tanulni is kint szoktam, kutyasuliba járunk szombatonként és agilityre vasárnap délutánonként, de azt csak 2 hónapja kezdtük, és eddig még nem voltunk versenyen, de én egyébként is csak hobbinak szánom, de ő imádja :)
2013. szept. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!