Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát vegyünk?

Milyen fajta kutyát vegyünk?

Figyelt kérdés

Van egy 5 éves tesóm, szóval olyan családi kutyára gondoltunk, aki szereti ha tanítgatják, és nem makacskodik annyira és 10 km is képes lenne sétálni. Ugratnék vele, meg mindenféle. A mérete nekem mindegy, nem lenne egyedül otthon egész nap, mert mindig lenne valaki vele. Max. egy kicsit maradna egyedül. Ne legyen agresszív, és ne ugasson nagyon sokat. Nem házőrző kutyát szeretnénk. Kedves, engedékeny, tanulékony családi kutya.

Szeressen más állatokat, mert van otthon macska és nyúl. Tehát lehetőleg ne tépje szét őket.



2013. szept. 14. 20:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha ugratni, azaz agilityzni szeretnél én ajánlanám a sheltiet is :) gyönyörű, bájos kutyusok, nem lehet nem imádni őket. Igaz, pásztorkutya lévén egy kicsit ugatós, de csak akkor ha annak oka van, illetve ezt könnyű kontrollálni, lévén hogy nagyon jól tanítható fajta.
2013. szept. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Golden retriver, labrador, spániel, vizsla, stb, stb...szinte végtelen a sor! úgy érzem ennek a kutyusnak nagyon jó élete lesz! :) sok sikert hozzá...
2013. szept. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Csak is labrador nekem is az van .... most voltam setalni velexd
2013. szept. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Labi Goldi vagy Leonbergi whippetet NE! az csak egy emberhez ragazkodik.

Labi&Goldi mentés:Retriever Mentes

2013. szept. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Akiteki ***** válasza:
Biztosan nagyon tudod 14-es. Hány whippeted is van?
2013. szept. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
A whippet bezabálná a nyulat,az tuti! Ausztrál juhász,vagy leonbergi
2013. okt. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!