Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek lehetséges hogy...

Babber2 kérdése:

Szerintetek lehetséges hogy egy kutya az ember lelkébe lát? Mert ha igen én elhiszem mert szerintem az én kutyusom is megérti a lelki állapotomat és úgymond mindíg ott segít ahol kell. Talán?

Figyelt kérdés

2013. szept. 15. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmi állapotunkat tudja érzékelni a kutya.
2013. szept. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A hangulatváltozások, érzelmek is biokémiai változásokat eredményeznek, ezeket megérzi, kiszimatolja a legtöbb kutya. Azaz igen, kiszagolja, ha szomorú vagy, és mivel falkalény, a kedvedben próbál járni.
2013. szept. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem van abban igazság hogy a kutya hasonlít a gazdájára úgy értem egy idő után átveszi a szokásait nagyon rátudnak érezni :) mikor pici volt a bernim eleinte csak nézett mikor sírtam nem értette hogy mivan aztán odajött és ott értetlenkedett olyan tündér volt :) évekkel később meg már rutinból jött mikor elkezdtem szipogni imádtam :) szóval biztos hogy tudják mi van a gazdájukkal de ez pozitiv értelemben is igaz szóval mikor én örültem valaminek ő is majd kiugrott a bőréből :)
2013. szept. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell a lelkedbe látni. Egyszerűen csak élesebbek az érzékei mint az embereké. Attól, hogy nem találunk ki varázslatos okokat a kutyát viselkedésére még nem lesz kevésbé szép.
2013. szept. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nemtudom. :D De volt, hogy nagyon magányosnak éreztem magam, és csak ültem a szobámban, és bámultam magam elé... erre a kutya odajött, mellém ült, és rátette a mancsát a kezemre.

Aztán így maradt, és elkezdett piszmogni, szimatolgatni, olyan volt, mintha mi csinálnánk valamit.

Mintha mindíg ott segítene, ahol kell, ilyesmi nekem is feltűnt.

2013. szept. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!