Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtát ajánlotok?

Milyen kutyafajtát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sportos sok oldalú engedelmes könnyen tanuló kutyát keresek. Közepes méretű legyen. Ne legyen drót szőrű. Agility, BH- versenyek, obedience vizsgák és versenyek, dog dancing és kiállítás lenne a cél. Melyik kutyafajtát ajánlanátok?

ui: csak ne border collie :)


2013. szept. 16. 16:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
labrador,pumi,Magyar Vizsla:
2013. szept. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Találtam a pumiről egy másik videót, ott éppen hogy csak hallani, hogy azt mondja, az FCI-nél elfogadott de ott nem.
2013. szept. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem aussiem van, pont azért választottam, mert sok mindenre alkalmas a fajta. De a mudi is kb ugyanezekkel a jellemzőkkel bír, nálunk köztük ment a vita, végül a küllem győzött (nem rajtam múlt).
2013. szept. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Akiteki ***** válasza:
A kiállítási részébe nem nevezhet. Sportversenyre igen.
2013. szept. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Heey, mi a bajod a borderrel? Pontosan ezekre tökéletes!
2013. szept. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az a baja vele, hogy a csapból is border folyik sport területén. Én régóta szerelmese vagyok a fajtának, úgyhogy nem érdekel. Nem azért van borderem, mert "divat" hanem mert kicsikorom óta oda vagyok értük, másoktól függetlenül. Nem fogok csak azért mást választani és lemondani róla, hogy ne higyjenek divatmajomnak... Azt a fajtát kell választani ami szívszerelem :-) :-)
2013. szept. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Boxer
2015. márc. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!