Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot válasszak?

Milyen tápot válasszak?

Figyelt kérdés
Van egy kinti kutyunk, 8 kiló és 4 éves,keverék. Konzervet adjak neki vagy száraz tápot? Most Radamest eszikkonzervet, és nagyon nehéz kimosni a táljábõl a maradékot.
2013. szept. 16. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Azt add neki, amit szeret.


Igen, a kutya után kell mosogatni, sőt, nagyon sok minden más kötelességgel is jár egy kutya.

2013. szept. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 sippara ***** válasza:
100%
A konzerv 80-90 százaléka víz, a maradék meg a legundorítóbb vágóhídi maradékból párizsi-virsli és egyéb készítés után maradt cucc tényleg igazán fogyaszthatatlan része darálva, ízfokozóval ehetőre felhúzva - bár a tálba még a legsz.a.rabb konzerv sem ragad be az alatt a tíz perc alatt, amíg a kutya előtt van :)
2013. szept. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább valami normális minőségű tápot vegyél neki. Brit,Josera, Happy Dog, ha kicsit drágäb is lehet Orijen, vagy Taste of The Wilde. Bár szivem szerint azt mondanám etesd nyers hússal, vagy főzz neki otthon normális kaját.
2013. szept. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Normális étellel,a konzerv nem az.


Száraz táp (Brit,Acana,Orijen,Taste of the wild,Brit Care)

és hús.Színhús.

2013. szept. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A konzervekkel én is így vagyok. De apum azt mondja:,,ne adjunk neki szárazat,mert nem szereti" Amúgy szokott kapni főtt pulykát, meg marha lábszárat,meg virslit. Josera-t szoktam venni neki kímérve,de ha elkezdem azzal etetni,1 nap után nem eszi meg.

Most vettem neki Purina Dog Chow-t mérve,meg az egyik ismerősöm az állatboltba dolgozik,és szokott hozni Royal Canin termékmintákat,és azt is megeszi. Max kilónként 600-at tudok rá költeni. Milyet adjak neki,ami jó minőségileg és finom is?

2013. szept. 17. 16:00
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha tudsz rendelni akkor én a brit premiumot ajánlanám, nem túl drága és mindent tartalmaz. Az meg hogy nem eszi meg egyszerűen megoldható, ne kapjon mást, ha éhes lesz megeszi. Lehet hogy elöször akár 3-4 napig is éhség sztrájkolni fog, de semmi baja nem lesz nyugi. Csak azt kell szigorúan beterteni hogy mást ne kapjon, apukád se sajnálgassa mert csak a kutyának árt.

Vagy egy másik popció a nyers BARF etetés, egy ilyen kicsi kutyának 5000 ftból simán megoldahó a kajája egy hónapban.

Ezt olvasd el [link]

2013. szept. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocs opció:-)
2013. szept. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 sippara ***** válasza:
Na, hát először is olyan nincs, hogy "nem szereti" :) Olyan van, hogy tudja, hogy gazdi palimadár, és kap helyette virslit :) Ha nem eszi meg, öt-tíz perc után el kell venni a tálat és következő nap újra próbálkozni - ugyanazzal a kajával.
2013. szept. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

száraz táp (royal canin, eukanuba)

és arra nem konzervet, hanem olyat mint a kutyaszalámi

Lidl-ben kapni, nem drága és sokáig kitart

2013. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a royal meg az eukanuba pont annyit ér,mint a josera,csak 3x drágább!

Tele vannak kukoricával...

2013. dec. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!