Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüzelés, ivartalanitás,...

Tüzelés, ivartalanitás, fogamzásgátlás szuka kutyánál? Tapasztalatok? Az állatorvos nem megfelelően válaszol a kérdéseimre. Ti vagytok az utolsó reményem!

Figyelt kérdés
Tüzelő szukát lehet ivartalanitani? Vemhes szukát lehet ivartalanitani? Létezik fogamzásgátló ami tüzelés 10. napja után is használható? Meddig fog tüzelni? Azt olvastam ha már nem vérzik és csökken a duzzanat akkor van a legnagyobb esély a (nem kivánt) megtermékenyitésre, de akkorhonnan fogom tudni, hogy már nem kell aggódnom, vége a tüzelésnek?
2013. szept. 16. 21:01
1 2 3
 21/30 Imola Ágnes ***** válasza:
Sok szukát ivartalanítattam vemhesen, nem viselte meg őket a dolog. Válasz egy jó dokit, és légy nyugodt, nem lesz baj.
2013. szept. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Sajnos itt is ez lesz, ma megtörtént a baj. :( Tudom ki a kutya gazdája. Nem lehet kifizettetni vele a rá eső részt? Minden pénzem elment a kert bebiztositására, feleslegesen. Szerettem volna várni egy-két hónapot amig megerősödik a kutya és megvastagszik a pénztárcám...

Ui.: Nem vagyok irástudatlan, csak nincs hosszú i-m :)

2013. szept. 21. 18:35
 23/30 Imola Ágnes ***** válasza:
Nem hiszem, hogy kifizetne bármit is, de két hét múlva műtétet javaslok. Nézz utánna a neten, hogy hátha van ivartalanítási akció a környéken...
2013. szept. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Honnan tudom biztosan, hogy megtörtént a baj? Gondolom ilyenkor az állatorvosnak illik előre szólni...
2013. szept. 25. 13:04
 25/30 Imola Ágnes ***** válasza:
Elmondod, hogy nemrég tüzelt. Majd ő megállapítja. A műtét ára változni fog attól függően, hogy vemhes-e. Egyébként ha nem is tud róla, hogy vemhes, akkor majd műtét közben rájön. Mi sok utcakutyánál jártuk meg....
2013. szept. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Nem szeretném, hogy műtét közben legyen a meglepi. Ultrahangért sem akarok 30-at fizetni.... Ha azt mondom vemhes és mégsem az, az is gáz. Ég majd a fejem a kis ringyó miatt :)
2013. szept. 25. 13:24
 27/30 Imola Ágnes ***** válasza:
Nem hiszem hogy szükséges az ultrahang...nem akarod megtartani a kölyköket. Ha jó egészségi állapotban van a szuka, akkor mehet a műtőasztalra:)
2013. szept. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Elég nehezen kap levegőt, szült is már... Aggódok.
2013. szept. 25. 14:20
 29/30 anonim ***** válasza:
Szerintem a legegyszerűbb az ivartalanítás. Neked is jó lesz meg a kutyádnak is. Nézd az ivartalanítási akciókat, akkor nem lesz olyan drága. A fogamzásgátlóval nem vacakolnék. Amúgy a kutya nálatok szült? Vagy menhelyes/utcáról befogadott kutya és ott szült? Milyen fajta a kutya?
2013. szept. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Menhelyes,ott szült. Keverék, boxer vagy staff mix lehet.
2013. szept. 26. 08:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!