Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam össze a...

Hogyan szoktassam össze a kutyát a tengerimalaccal?

Figyelt kérdés

2013. szept. 17. 19:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem olyan helyen tárolod a ketrecet amihez nem fér hozzá a kutya? Mert ha nem akkor igy tárold, ha meg igen, gond letudva.
2013. szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Akiteki ***** válasza:
Pincsi? Akkor egyszerű: Tedd a terráriumot a szekrény felső polcára. Egy idő múlva megszokja, hogy ott motoszkálnak. Azt hittem valami 30 kilós kutya, aki fellöki a szekrényt és leszedi a malacokat.
2013. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Az íróasztalomon lenne a ketrec.

Nem hiszem, hogy bántani tudná őket, mert nem tudja kinyitni a ketrecet, de rohadt idegesítő tud lenni, ha éjjel nappal tök vékony hangon ugatja őket meg nyüszít és folyton ugrál. És nem tudom hogyan szoktassam le erről.

2013. szept. 18. 20:45
 14/19 A kérdező kommentje:
Anno még magasabb helyen volt. És igen, lehet ha nem törődnék vele akkor abba hagyná, de anyu mindig fölemelte hozzájuk, és életemet rá, hogy most is ezt tenné, hiába kérném, hogy ne. Mert hogy elvileg ez így jobb neki. Hát én nem tudom, lehet...
2013. szept. 18. 20:48
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha pincsi akkor nincs gond.Nekem is van 2 pincsim és nem bántják a malacokat.De azért ne engedd össze őket!
2013. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Mindegy, inkább teknősöm lesz....
2013. szept. 19. 15:29
 17/19 anonim ***** válasza:
Szóval te ennyire "komolyan" gondoltad a tengerimalac tartást.
2013. szept. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem, csak nem szeretnék felelőtlenül dönteni. Egyébként már régóta a malac és a teknős között vacilálok. Viszont mivel a kutyám a szőrös dolgokat szereti, ezért a teknőst békén hagyná.
2013. szept. 19. 18:48
 19/19 anonim ***** válasza:
A pézsma teknőst ajánlanám.Kicsi és aránylag igénytelen.Nekem is van egy:).
2013. szept. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!