Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csodálják annyira a...

Miért csodálják annyira a kutyákat?

Figyelt kérdés
egyesek jobban mint az ebereket , de miért ? amikor egy kutya is lehet rossz , egy kutya szót fogadhat gonosz gazdájának is , akár gyilkolásra is kényszeríthető, sok kutya ezt alapjáraton is végez viheti ha nincs vele törődve. szal szerintem a kutya olyan mint a gazdája ezért nem lehet ilyent mondani hogy jobban szeretem a kutyákat az embereknél. meg én ezeket a mondásokat sem értem hogy a kutya nemesebb lény mint az ember , hogy a kutyák a mennybe jutnak, nem értem.
2013. szept. 18. 12:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

erre írhatnék akár egy 10 oldalas választ is, hogy szerintem miért jobb a kutya, mint az ember, sőt, akár egy könyvet is. Volt már ehhez hasonló kérdés, ott kifejtettem a véleményem, ha valóban érdekel a válasz akkor keresd vissza azt a kérdést.

Amúgy meg nem érte, hogy mi közös van ahhoz, hogy más emberek mit miért gondolnak...te is gondolsz valamit, te dolgod, engem pont nem érdekel, meg nagyon közöm sincs hozzá...

2013. szept. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

A kutya nem fog megbántani soha,nem kell benne csalódnod,nem felszínes,nem érdekli,hogy gazdag vagy szegény vagy.Úgy szeret ahogy vagy.


Én ezerszer jobban érzem magam kutyák társaságában mint az emberek társaságában. Miért?

Mert az emberekben csalódnom kell,kihasználnak.Felszínesek,ha már nem vagy a felső tízezer akkor egy lúzer vagy.Ha nincs nike cipőd akkor csoró vagy.A kutyát ezek nem érdeklik mindig felvíditanak és nem azt nézik,hogy nézel ki,milyen a ruhád.Csak szeretnek önzetlenűl!


Hány ember fog úgy szeretni mint egy kutya? egyse,mindenki érdekből barátkozik,hogy neki jobb legyen.


A kutyák több hónapnyi éhezés,bántalmazás után is képesek bízni az emberben.Míg ha engem megerőszakolnának egy életre nem tudnék egy férfiben sem megbízni!!


Na ezért csodálatosak a kutyák!

2013. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Imola Ágnes ***** válasza:
95%
A kérdéseddel megadtad a válszt a kérdésedre. Pont azért szeretem jobban a kutyáimat, mint az embereket, mert az emberek ilyen kérdéseket tudnak feltenni...
2013. szept. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Imola Ágnes , akkor kerüld el az embereket , ne dolgozz , vonulj el a világ végére egy elhagyatott szigetre pár kutyával , és közösül is velük :DD
2013. szept. 18. 12:54
 5/34 anonim ***** válasza:
66%

Én nem szeretem őket ÁLTALÁBAN jobban az embereknél, de pl. a kutyusom családtag, rettenetesen szeretem, és van pár rokonom, akik együtt nem érnek annyit, mint ő.

Ezzel együtt én is utálom, amikor valaki elvakult, függetlenül attól, hogy az állatokat vagy az embereket isteníti.

2013. szept. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 Imola Ágnes ***** válasza:
96%
Oh, köszönöm a jókívánságokat, ismét bizonyítottad, milyen jó ember vagy valójában. Amúgy ha tehetném, igen, elmennék messzire a hozzád hasonló emberektől,de sajnos nem tehetem, ezért kerülöm őket. Biztosítanálak arról, hogy nem vagyok zoofil, van párom, aki hozzám hasonló értékrendet vall, így vele nincs gondom. És tényleg nem harapott meg még kutya, pedig számtalan kutya ment már át a kezemen...ugy kb 400, ennek nagyrésze utcakutya. Cssaládtagomat harapta már meg kutya, egyértelműen a gazda hibája volt. Amúgy helyesbítenék. Nem az embereket utálom, hanem a kretén embereket.
2013. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsánat, de hogyan jutottunk el abból, hogy mindenkinek más a gondolkodás módja odáig, hogy megvetendő ha valaki szereti a kutyáját.

Macska is tud emberre támadni és komoly sérüléseket okozni? Őket miért nem utálod?

Szerintem semmi rossz nincsen abban ha az ember szereti a kutyáját. Néha én is úgy érzem, jobban szeretek a kutyámmal lenni, mint bárki élő emberrel, mert mellette tényleg önmagam lehetek, miközben bárhová megyek az emberek csak ítélkezni tudnak. Mégha a páromat vagy a családomat veszem is alapul (pedig őket a kutyám elé sorolom), nekik vannak elvárásaik velem szemben, de a kutyámnak nincsen.


És nem kell egyből kiforgatni a dolgot azzal, hogy a kutyák néha gyilkolnak. Az emberek is, mégis szóba állok velük. És nyilván nem fogok olyan emberrel baráti viszonyba kerülni aki embert öl, mint ahogyan olyan kutyát sem fogok a családom közelébe engedni, aki agresszív és támadóan lép fel az emberekkel szemben.

De nehogy már rossz ember legyek amiért a saját kutyámat szeretem....

2013. szept. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, unalmas vagy a gyűlölködéseddel együtt. Nincs jobb dolgod mint itt trolkodni?
2013. szept. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, de sok unatkozó ember @@@@sza a rezet errefelé...eszem megáll.


Neked tényleg nincs más nyomorod csak a kutyák és gazdáik??? Szánalmas vagy.....

2013. szept. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
A kutya (hangya, giliszta stb.) azért jobb, mint az ember, mert ezek nem pusztítják el a saját és az összes többi létező faj élőhelyét.
2013. szept. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!