Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csodálják annyira a...

Miért csodálják annyira a kutyákat?

Figyelt kérdés
egyesek jobban mint az ebereket , de miért ? amikor egy kutya is lehet rossz , egy kutya szót fogadhat gonosz gazdájának is , akár gyilkolásra is kényszeríthető, sok kutya ezt alapjáraton is végez viheti ha nincs vele törődve. szal szerintem a kutya olyan mint a gazdája ezért nem lehet ilyent mondani hogy jobban szeretem a kutyákat az embereknél. meg én ezeket a mondásokat sem értem hogy a kutya nemesebb lény mint az ember , hogy a kutyák a mennybe jutnak, nem értem.
2013. szept. 18. 12:41
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Engem sem harapott meg kutya se a családtagjaimat .Mert tudod a családban mindenki olyan kutyát tart akit tud is nevelni és NEVELI is.Így nem igazán támadja meg őket kutya.


Na az ilyen elmebeteg idióták miatt utálom az embereket mint te vagy !!!

2013. szept. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem vagyok rosszindulatú, igy azt kivánom ne kelljen átélned, DE akkor biztos megértenéd sokan miért csodálják a kutyákat amikor bajba kerűlsz és egy mentőkutya jelzi a gazdájának hogy megvagy, itt vagy.
2013. szept. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

az összes hozzá nem értő előjön rendszeresen a "de a utya megtámad és széttép" szöveggel.

szabadidőm egy részét szándékosan kutyákkal töltöm , 10-20 kutyáva egyidejűleh ( a saját kuytámon felül),érdekes sosem haraptak meg...


nagyobb az esélye az autóbalesetnek mint h széttép egy kutya.

utálod e az autókat is? vagy csak a kutyákkal van a gond?

azaz a tárgyakat szereted e jobban vagy az élőlényeket? :)

én a kutyákat.

2013. szept. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Majd én saját hatáskörömben eldöntöm,hogy a kutyákat jobban szeretem és ehhez baromira nincs köze senkinek.
2013. szept. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
ez már megint az a zakkant macskás :D még hogy-hogy nem tiltottak ki az oldalról?
2013. szept. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Nos, hát engem harapott már meg kutya. Évekkel ezelőtt és a mai napig megvan a nyoma.

DE!

Én voltam a hibás! A kutya területet őrzött, én meg figyelmetlen voltam, olyan helyre nyúltam, ahol nem láttam, hogy ki tud nyúlni oda. Nyilván a gazdája is hibás, de azóta megtette az óvintézkedéseket.

Az említett kutyával és a gazdájával is tökéletesen jó a viszonyom, szeretem ezt a kutyát is és a többit is.

Szóval önmagában attól, hogy valakit komolyabban harapott már meg kutya, még nem kell utálnia a kutyákat.

És ezzel együtt is azt vallom, hogy a legtöbb embernél igenis jobb egy kutya. Olyan önzetlen, feltétel nélküli szeretetet egyetlen embertől sem kaphatsz, mint egy kutyától. Ez a legfőbb oka a csodálatomnak.

2013. szept. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

Engem is már haraptak meg kutyák, na és akkor mi van?

Beesik az eső? A szörfösökkel is előfordul, hogy megtámadja a cápa, mégsem mondanak le a szörfözésről.

2013. szept. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Engem is harapott már meg kutya. A sebeket varrni kellett, mert olyan mélyek voltak. Az egy "kóbor eb"(otthonról kiszökött/engedett) volt, aki kutya sétáltatás közben nekünk támadt, csak mivel én a két kutya közé léptem, ezért az első sebet én kaptam.

Azóta, amikor arra felé sétálok, ahol ez a kutya lakik, megbeszéltem a gazdival, hogy had adjak a kutyának valami finomat, hogy ha esetleg megint kiszökne ne az legyen az első, hogy meg akar ölni. Kb. két hónap etetgetés után egyszer kiszökött, és a reakciója nem az volt, hogy szét akart tépni, hanem érdeklődően jött hozzám, hogy van-e nálam kaja. Azután haverok voltunk a kutyával, és ennek a gazdája is örült.

Én engem nem rendített meg a dolog, sőt, kutyákkal foglalkozom, és imádom, amit csinálok.

De, van egy ismerősöm, ő őrző-védő oktató, és őt is (baleset volt)tépte már meg úgy kutya, hogy szakadtak az izmai, mert rajta volt a védőruha, ment hátra valamiért, és beakadt a ruhája egy tárgyba, és azzal bénázott. Az egyik gazdi meg még jobban bénázott, nem figyelt a kutyájára, és az, az éppen a beakadásból vergődő oktatóra támadt, megfogta a karját, és elkezdte tépni. Ezzel csak annyi volt a gond, hogy ismerősöm keze még mindig be volt akadva, és ahogy a kutya a másik kezét tépte, így a nagy rántástól a beakadt karjában szakadtak az izmok. Nem emlékszem már rá, hogy meddig volt kórházban. És láss csodát, ős is ugyan úgy végzi a munkáját, nagyon nem érdekli, hogy egy kutya miatt kórházba került.

Ha valaki szeret valamit csinálni, akkor nem adja fel.

És, a kutyák véleményem szerint is ezerszer többet érnek jó néhány embernél. Olyan szeretetre,ragaszkodásra és hűségre amire ők képesek nem láttam még példát az emberek között. (persze nem azt mondom, hogy nincs, csak ritka, mint a fehér holló) Meg sorolhatnám még, hogy miért szeretem jobban őket, de nincs kedvem többet írni, mert úgy sem értenéd meg.

2013. szept. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Mennyi lelkileg megbántott ember van :D egyem a szíveteket :DDD
2013. szept. 19. 21:04
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Magadról beszélsz?
2013. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!