Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csodálják annyira a...

Miért csodálják annyira a kutyákat?

Figyelt kérdés
egyesek jobban mint az ebereket , de miért ? amikor egy kutya is lehet rossz , egy kutya szót fogadhat gonosz gazdájának is , akár gyilkolásra is kényszeríthető, sok kutya ezt alapjáraton is végez viheti ha nincs vele törődve. szal szerintem a kutya olyan mint a gazdája ezért nem lehet ilyent mondani hogy jobban szeretem a kutyákat az embereknél. meg én ezeket a mondásokat sem értem hogy a kutya nemesebb lény mint az ember , hogy a kutyák a mennybe jutnak, nem értem.
2013. szept. 18. 12:41
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
hát én nem a kutyákat kezdem el tisztelni azért mert az emberek már tojnak a fejemre :D
2013. szept. 19. 21:14
 22/34 anonim ***** válasza:

Nem tojnak az emberek a fejemre és a kutyákat önmagukért szeretem, független az emberek iránt érzett bármilyen szeretettől vagy megvetéstől.

Nagyon szánalmasak az indokaid. Látszik, hogy csak unatkozol és gúnyolódni akarsz. Már nem is figyeled milyen hülyeségeket írogatsz.

2013. szept. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

hmm... köztünk nem tudom, hogy ki a szánalmasabb. Azért, mert te egy álom világban élsz, szűkös korlátok között, és csak az emberekre vagy specializálódva, ezért azt hiszed, hogy más is ilyen szerencsétlen, mint te? Azért, mert mi kutyázunk nem egyenlő azzal, hogy megszakítottunk minden emberi kapcsolatot...sőt...Amióta kutyázom, sokkal több ismerősöm van, mint előtte. Mi is szoktunk bulizni(Igen, emberekkel...bár, az írásodat elnézve szerintem veled senki nem menne el bulizni) mis is szoktunk otthon nyársalós/bográcsolós partikat rendezni emberek között, szoktunk a barátainkkal, barátnőinkkel lógni, beszélgetni hülyéskedni. A többségnek véleményem szerint normális párkapcsolata van. És ezen felül még szót értünk a világ egyik legcsodálatosabb teremtményével, a kutyával. A kutyával is tudunk szórakozni versenyezni, pihizni, ölelkezni, hülyéskedni, kommunikálni. Vagyis, legalábbis én ilyen vagyok, és az eddig megismert összes kutyás ismerősöm is ilyen. Te ezek közül mire vagy képes? Azon kívül, hogy nyomorúságodban másokat próbálsz hergelni, ami sajnos közlöm veled, hogy nem jön össze, sőt sajnállak, hogy a szüleid nem szocializáltak elég fiatalkorodban, és egy antiszoc, otthon ülős, majd az interneten megmondom a magamét ember lett belőled. Kérlek, írj még ilyen oltásnak hitt szövegeket, mert olyan jókat derülök rajta:D

Üdv. 18-as voltam.

2013. szept. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
23 köszönöm a hosszú választ de nem olvastam el :D franc olvassa a hülyeségeidet :D
2013. szept. 19. 21:42
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Én azért csodálom a kutyákat mert annyi mindenre képesek mert minden vágyuk, hogy együttműködhessenek az emberrel.

- állatokat terelnek, őrzik őket, vadászni lehet velük ezerféle képpen, húzzák a szánt, terhet cipelnek, őrzik a házat, megvédik az embert, elfogják a bűnözőket, megtalálják a bombákat, tiltott fegyvereket, drogot, a sérült katonákat (régen), a szarvasgombát, vakvezetők, sérült embereket segítenek, kiszimatolják a rákot, jelzik ha leesik a cukrod, ha epilepsziás rohamod lesz, ha narkolepsziád van és mindjárt elalszol, gyerekek tanulnak olvasni kutyával, repülőtereket védenek madaraktól, vízimentők és még lehetne sorolni napestig. Na persze ehhez kemény munka szükséges. Te magad írtad a válaszodban, hogy a kutya azt csinálja amit a gazdája mond. Tehát a kutya nem tehet arról ha rosszat csinál, csakis az ember, ő a felelős érte. Ilyen alapon a gyerekeket is utáljuk, mert vannak gyerekkatonák akiket gyilkolásra kényszerítenek! A kutya egy gyerek szinjén vagy agyilag.

Én nem szeretem jobban a kutyákat mint az embereket, mert nem lehet összehasonlítani. Egyszerűen csak szeretem őket.

Egy segítőkutya kitüntetést kapott, mert egy autóbaleset után biztonságos fekvésbe helyezte a gazdáját, betakarta, odatette a telefont a fejéhez és elment a legközelebbi házig. Szerinted ez nem csodálatra méltó?

2013. szept. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: hogy a rengeteg sportot amit űzni lehet velük, már ne is említsem.
2013. szept. 20. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
25/26 os válaszoló egy korrekt ember, nem gyűlölködő sz@rházi. köszönöm szépen neked , a kérdésemben megvolt a válasz tehát nem a kutya tehet arról hogy mivé teszik hanem az ember. gyerekkatonás példa jó volt. köszi! :)
2013. szept. 20. 11:15
 28/34 anonim ***** válasza:
89%

"hát én nem a kutyákat kezdem el tisztelni azért mert az emberek már tojnak a fejemre :D"


tudjuk hogy te a macskákat tiszteled. és bár van két kutyám de ettől függetlenül vannak barátaim is...


és amit most mondok azt nem sértésből mondom hanem halál komolyan: szerintem kezeltetned kéne magad! te ilyen lelki sérült ember lehetsz. és valamiért a kutyák a fő ellenségeid... de nem az a megoldás hogy időről időre felteszel itt egy provokatív kérdést a kutyákról! bár ártani ezzel szerencsére nem ártasz senkinek de ez akkor sem normális. szerintem minél előbb fordulj orvoshoz mert BETEG VAGY!

2013. szept. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

18 és 23-as vagyok.

Szívesen. Nem lepődök meg rajta, hogy nem olvasod el, mert ahhoz, hogy megértsd a lényeget, kicsivel több IQ-dnak kéne lennie- mint az életkorod. De nem hibáztatlak, senki sem tehet róla, ha egy kicsit gyengébb agyilag, mint az átlag, csak legalább ne hangoztasd. Amúgy, ha nem megy a hosszú szövegek elolvasása, és megértése, ajánlom figyelmedbe az általános iskolát:)

Jajj, de miket beszélek, ez a szöveg is túl hosszú, ide eddig a sorig már el sem fogsz érni, úgyhogy remélem, ha van melletted egy ismerősöd, aki képes hosszú szövegeket is értelmezni, az elolvassa, és elmagyarázza neked a jelentését.

2013. szept. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

"tudjuk hogy te a macskákat tiszteled"


én ilyent nem írtam. nincs macskám nem is lesz jelenleg 2 kaum van. a kérdést nem provokácionak szántam. és mint írtam megkaptam a választ a továbiakban nem vagyok kiváncsi a verebekre, nem is értem kinek bizonygatsz hogy jársz bulizni ezt csinálom amazt stb... a kutyát nem érdekli :D

2013. szept. 20. 11:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!