Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolognese, Jack russel terrier...

Bolognese, Jack russel terrier vagy Beagle?

Figyelt kérdés
Melyik kutya legyen ezek közül 1. kutyának?

2013. szept. 19. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Jack Russel szerintem nem jó, beagle sem az igazi, szerintem a bolognese megfelelő lenne.
2013. szept. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik kutyának megvannak a maga előnyei és hátrányai, de első kutyának inkább a bolognese-t ajánlanám. A jack russel egy nagyon hiperaktiv, erős kezet igénylő kutya, amivel egy kezdő talán nem tudna megbirkózni. Első kutyánál pedig inkább ne kockáztassunk. A beagle-t azért nem találnám a legjobbnak, mert erősen élnek benne az ösztönök. Ha megérez egy szagot, nem lehet visszatartani, evégett szökős is lehet. De ha leszögezel magadban pár dolgot és utánna nézel egyes dolgoknak megoldható ez is az is. Csak tipp.
2013. szept. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. szept. 19. 16:45
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kizárólag bolognese ezek közül..

Vannak őstehetségek kutyanevelés terén, de ne kockáztassunk...

2013. szept. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bolognese!


A másik kettő hiperaktív,makacs fajta.Erősek az ösztöneik,.Első kutyának nem jók.

2013. szept. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2013. szept. 19. 21:22
 7/9 anonim válasza:

Hát nekem van egy beagle-m, első kutyám.


Meg kell tanulni kezelni és nem lesz gond.

Az első egy év volt a nehéz, akkor valóban állandóan pörgött, rosszalkodott... állandóan rá kellett figyelni, nem lehetett szinte egyedül hagyni. Aztán ahogy ezt kinövi a nap 24 órájából vagy 17-20-at alszik.

De tanítgattuk, egyáltalán nem buta kutya. Simán eltudjuk engedni szabadon, visszajön, ha szólunk neki.

Út szélén magától leül, csak akkor megyünk tovább ha én azt mondtam. (Bár ha az út másik oldalán lenne valami ami érdekli már nem hallana, menne a feje után)


Viszont valóban nagyon erősek benne az ösztönök. Ugrott már be hideg tóba kacsa után, felszed a földről mindent, amit meg is "kell" kóstolnia. Szóval sétáknál állandóan figyelni kell rá, de hát melyikre nem?! :)


Makacs, ez tény. Ez a legjobb szó a fajtára.

2013. szept. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem Beagle kutyusom van, ő az első kutyuskám. :) Gyerekekkel jól kijön, túlságosan is barátságos, bár a vadászösztön nála is megfigyelhető. Játékos, jó evő. És imádni való. :) Egyébként szuka és Lizának hívják. :)
2013. nov. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi
2013. nov. 10. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!