Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám miért agresszív a...

A kutyám miért agresszív a francia bulldookkal szemben? De csak velük.

Figyelt kérdés

Most lett egy éve, kis öleb. Nem volt vele probléma, minden kutyát imád, odaszalad játszani, soha nem mutatott agresszív jeleket. Van a lépcsőházban egy yorki, aki mindig megtámadja szegényt- a gazdája hagyja, hogy a yorki póráz nélkül flangáljon mindenfele, és ha találkozunk, mindig nekiesik az én kutyámnak. De még vele szemben sem volt sose agresszív, csak bebújt mindig a lábam mögé, és bár többször megtámadta már a kis pukkancs, mégsem haragszik rá.


Viszont akárhányszor találkozunk fr. bulldoggal mostanában, a következő történik. Meglátja, hogy kutya, elkezdi csóválni a farkát, menne játszani, de amint közelebb érünk, megugatja, és acsarkodik rá. Már amennyire a szar kis 4 kilójával tud acsarkodni ugye... Ez harmadszor történt meg a héten.


Olvastam egyszer, hogy a fr. bulldogokat különösen sok atrocitás éri más kutyáktól, mert gülü szemük támadó szándékot jelez a többieknek. Én nem tudom, erről van-e szó, de csak a fr. bulldogokkal van baja. Viszont az is fura, hogy csak azokkal, akik nem akarnak játszani vele, mert van 3 fr. bulldog is, akikkel már nagyon jól eljátszott, az egyikkel a napokban pl.


Mikor acsarkodik, mindig rászólok, leszidom, és azonnal abba is hagyja. Mit kéne tennem még amikor ezt csinálja, és szerintetek miért csinálja???


2013. szept. 20. 15:52
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ugyanúgy csóvál, mint a többi kutyának, szóval semmi fura nincsen benne, már láttam, milyen mikor idegesen, csóvál, vagy fél, de ilyesmit nem fedeztem fel.

Én szeretem a franciákat, majdnem olyan kutyusunk lett, szóval szerintem nem érez rajtam ellenségességet.

2013. szept. 20. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!