Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Jéke...

Mi a véleményetek a Jéke kincse moszkvai őrkutya kennelről?

Figyelt kérdés
A honlapjukat böngészve kicsit meglepett az a rengeteg kutya...Tényleg ennyi kutya alkotja az állományt?Jó minőségű kutyáik vannak egyébként?A moszkvaihoz nem értek annyira,viszont nagyon csodálom a fajtát.Bár elég nagy a különbség az egyes egyedek között,ahogy elnézem. [link]

2013. szept. 21. 01:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem minden kutya nála lakik, csak társtulajdonban vannak. Szerintem beszélj vele, és ha van rá mód látogad meg. Az a tuti.
2013. szept. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lett már linkelve a múltkor valamelyik kérdésnél. Akkor sem voltam róla jó véleménnyel, ahogy mások sem.
2013. szept. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Egy nagy beltenyészet az egész.


Házilag szerkesztett származási lap, mert a legtöbb felmenő tk nélküli háziszapi.


Mondjam még?

2013. szept. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De akkor hogyan szerepelnek kiállításokon,hogyha,,házilag szerkesztett",sok esetben tk nélküli(?)kutyák?Érdekes az is,hogy annyira heterogén az állomány,vagy csak én látom így?Tudom,hogy mely három fajtából alakították ki,de érdekes,hogy van,amelyiknek a feje tiszta bernáthegyi,a másikban pedig sokkal inkább kaukázusit látni(látok).
2013. szept. 21. 09:37
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem teljesen korrekt tenyészet. azért mert több kutyája van,nem jelenti azt,hogy beltenyészet.

Szépek a kutyái.

2013. szept. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

Látott bárki is az oldalon akár csak 1 db kiállítási eredményt? Vagy egészségügyi szűrést? Mert én nem... Az egész egy nagy kamu. Egy ilyen kis honlapot még egy 10 éves is össze tud dobni, ezen kívül bármit oda írhat az illető, az attól még nem feltétlenül válik igazzá. A kutyák zöme borzasztóan néz ki, csapzottak, a bundájuk össze van állva, ami meg még jól is néz ki, koránt sem biztos hogy az övé. Arról meg ne is beszéljünk, hogy hol tartja a kutyáit, mert nekem úgy tűnik hogy egy telephelyre be vannak zárva a semmi közepére és cső. A származási lap pedig nevetséges, már önmagukban a nevek is, de a Google 1 kutyát sem mutat ki ha beírom akármelyik nevet, csak az ő honlapját, ergó nem is léteztek ezek a kutyák. A serlegeket is bárhonnan szedhette (mármint a képet), én is mondhatnám hogy ez mind az enyém: [link]


Ez egy ügyes próbálkozás, hogy megtévessze a laikusokat, de szerintem egy csaló, hazug ember áll mögötte, akit csak a pénz hajt.

2013. szept. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%

A kiállításról csak képek vannak,de eredmény nincs feltüntetve.A képen szerintem nem is az ő kutyái vannak.


A származási lapok home made photoshoppal vannak csinálva,a kutyái túl sokan vannak.


Szűrési eredmények nincsenek,nincs is minden kutya származási lapja odarakva.Még a sufni verzió se.

Kiállítási eredménye nincs.

A Kiállítás menüpont alatt az egész egy kimásolt szöveg,valamelyik honlapról.A leírással együtt.

A tartási körülmények a "Kennelünk" bejegyzésben számomra szörnyűek,inkább legyen kicsi egy tenyészet,de a kutyái családias környezetben szocializálva legyenek.


Ennyi kutyával egyiket sem lehet megteremteni,nem kiegyensúlyozottak stb.

Minden máshoz bemásolt szövegek vannak írva,saját magáról meg 2 mondat sincs.

Sem a tenyészcélról se semmiről.


Kiállításhoz még annyit,hogy 2 kép van kupákról,amit bárhonnan szerezhetett.Nincs egy képe arról,hogy kiállításon vannak a kutyáival meg semmi.


Ez egy tenyésztőnek álcázott szaporító.Be kéne tiltani.

2013. szept. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
hát nekem lehet, hogy másik honlapot nyit meg a gépem, de én ezen semmi borzasztót nem látok. látok mindegyik kutyánál tenyészszemlét, karaktertesztet, egy pár kiállitási eredményt is. mellesleg ha jól olvasom Moszkvai őrkutya, ugy gondolom, hogy őket nem lakásban tartják az anyaországban sem. Igy a tartási körülmányeik sem borzalmasak. Honlapokon nem szoktak eredeti tözrskönyveket linkelni, hanem számitógéppel vannak megszerkesztve. Itt még törzskönyvi számok is vannak mellékelve. Miért gondoljátok, hogy összeviszza párositja a kutyákat???
2013. szept. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Akiteki ***** válasza:
49%

Azért azt se felejtsétek el, hogy a moszkvai őrkutyát csak nemrégiben fogadta el az FCI. Nem igen járhatott kiállításra sem velük, ha nem lehetett nevezni.

Oda kell menni, megnézni, beszélgetni velük.

2013. szept. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Tudom h három évvel kesoob irok de mind1. Remelem jeken vettel kutyust mert az igenis nagyon jo tenyészet egyaltalan nem csunyak a kutyák 2012 mi is vettünk egyet szepen megszaritottak megmostak kifesultek ugy adtak ide! Sajnos a kutyus elpusztult 2014 de ez most lenyegtelen. Tehat remelem megtaláltad a kutyad mert az egy igenis jo tenyeszet
2016. nov. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!