Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért verekszik össze 2 fiu...

Miért verekszik össze 2 fiu pitt? Sziasztok!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Három pitbullunk van itthon,1 lány 2 fiú. Ketten kölyök korunk óta velünk vannak, a másik fiú pár hónapja került ide. Eddig gond nélkül megvoltak tegnap viszont élet-halál harcot vívtak ok nélkül. Ráadásul 3 szor is össze verekedtek! Hozzáértők véleményét kérném mert most lelkileg teljesen össze vagyok törve, igazából még félek is tőlük.
2013. szept. 22. 19:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"ti komolyan azt hiszitek,hogy a kérdezőnek pitjei vannak???


Kétlem,hogy amcsiból hozatott eredetit,pláne hármat,meg ennyi hozzáértéssel simán staff,vagy akármilyen keverék."


Könnyen lehet hogy nem fajtatiszta pitjei vannak, de ahhoz hogy valaki ilyenekhez hozzájusson, nem kell az USA -ba menni, itthon is van belőle szép számmal.


"És a pit is falkaállat,mivel KUTYA."


A pit egy olyan kutya, amelynek a szelekciója arra irányult, hogy a fajta egyedei a kutyafalka törvényszerűségeit ne tartsák be. A pit ebből a szempontból a szabályt felülíró kivétel. Az embereket szereti, elfogadja őket maga felett, alárendeli magát nekik, de a többi kutyával ez nem működik.


Ez a kijelentésed tehát kb. olyan volt, hogy "a fight egy angol ige, tehát a második és a harmadik alakja fighted, nem pedig fought."

2013. szept. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Az a példád szerintem sántít :D, inkább mondjuk azt hogy nem minden rovar bogár.

A kérdező szerintem úgy alapból nem ért a kutyákhoz, mert akkor tudná hogy 2 kan 1 szuka a legkeményebb dió, ha meg pitekről van szó, akkor gyakorlatig extrém szinten van a nehézség.

És igen a Pitek kivételek a falka viselkedés alól, ugyan is őket szándékosan a természetes viselkedés ellen szelektálták, vagy is hogy ne rendelődjön alá egy földre szorítás után pl.

Ha 100 Pitet összezárnál egy hajóra a nap végére nem maradna élő példány a fedélzeten.

2013. szept. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ:)

A 4-es és 6-os válaszolónak csak annyi nem menőzésböl van három !!!!! Csak segiteni akartunk a harmadikon ( egész eddigi életében láncon volt ) azért fogadtuk be ! Mellesleg nem nekem van 3 pit hanem csak 1 a férjemé a másik kettő. Ő 15 éve tart ilyen típusú kutyákat. Itthon ő a falkavezér , csak pont nem volt itthon mikor ez történt . Azért tettem fel ezt a kérdést , hogy más hozzáértőnek is ugyan az a véleménye-e mint a páromnak ezzel kapcsolatban.

2013. szept. 24. 20:04
 24/24 A kérdező kommentje:

18-as válaszolo ugy látom te tényleg értesz ehez a témához!

A párom is ugyan ezen a véleményen van mint te , hogy csak így lehet őket valahogy helyre rázni. Am az egyik másfél a másik öt éves. Érdekes azok véleménye akik úgy gondolják keverék kutyusokról van szó:) Ahoz képest elég sokba kerültek .

2013. szept. 24. 20:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!