Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüzelés nem lehet ugye?...

Tüzelés nem lehet ugye? Sziasztok, azok válaszát várom elsősorban, akik jártak már így vagy tenyésztettek kutyát.

Figyelt kérdés
Bő egy hónapja befedeztettem az egyik vizsla szukánkat, egy másik kan vizslával. Látszik is hogy kezd nőni a pocija, meg telnek a cickói, de most pár napja észrevettem hogy a kanunk elkezdte kísérgetni, nyalogatja időnként a péráját és a pisijét. Mitől lehet ez? Lehet hogy olyan időszakba van a vemhessége hogy izgató lehet a kanok számára az illatanyag amit ereget? Nem tud vissza tüzelni ugye? Előe is köszönöm a válaszokat!

2012. nov. 27. 06:56
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
79%
király vagy nagyon! szaporíttasd a kutyáid pár ezer ft haszonért... nagyon jó vagy:D
2012. nov. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
65%
Ennyit értesz a kutyákhoz, akkor minek csinálod? Mit csinálsz a kölykökkel, eladod akármelyik brutális külsejű vadmarhának, pénzért? Cseppet sem zavar a gondolat, hogy mennyire ártalmas dolgot csinálsz?
2012. nov. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
66%
hagyjad! neki megéri az a pár ezer ft haszon szenvedtetni a kutyákat.... szép gazdi vagy ;)
2012. nov. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
48%

Ha vemhes akkor nem tüzel vissza! Gondolom a nyákdugó ( váladék ) ami izgatja a kant.


Fentieknek ti miért gondoljátok úgy mindenki szaporít? Honnan tudjátok, hogy nem tervezett alom csak még kezdő???

Gusztustalan, hogy mindenki aki a vemhességről kérdez vagy bármit ír az mindenki szaporító számotokra. Lehet az ilyen kérdezőkből lesz majd később a jó tenyésztő!

2012. nov. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
89%
Tessék ivartalanítani azt a csóri kutyát, ne szaporíts, semmi szükség arra, hogy a hozzá nem értésed miatt elcsesződjön a fajta. Nem értesz hozzá, ne csináld. Na meg nézz körül a neten, minden két hónapban megjelenik a facebookon egy alom gazdát kereső vizsla, nehéz lesz nekik gazdát találni, amellett baromi drága dolog mondjuk egy 10-es almot 8 hetes koráig etetni, chipeztetni, oltatni, ha gond van, fizetni az állatorvost (egy császár 50ezer körül kezdődik)... Szerintem senkinek nem hiányzik ez. Ha babázni akarsz, járj el egy menhelyre, mindig akadnak kidobott babakutyák.
2012. nov. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%

08:27-es! Ha én valaha tenyésztésre adnám a fejem (de nem fogom), akkor MINDENNEK utána olvasnék, ha valamit nem értek, akkor vagy felhívnám a kutyám tenyésztőjét vagy egy állatorvost. De h nem a gyik-re jönnék "házigyógymódért" az tuti....


Annyira kezdő tenyésztő, mint amennyire én. Semennyire.

2012. nov. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
16%

Lehet , hogy igazad van, de nem kell mindenkit szaporítózni!

Itt a gyakon minden második beírás ne szaporíts, ha nincs tk-e akkor nem fajtatiszta stb... Akik írják a többségének ( tisztelet a kivételnek ) fogalma sincs a kutyázásról, nem több mint 3-5 éve kutyáznak, és akkor még sokat is írtam...

2012. nov. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
És már ennyi tapasztalattal is tudják, hogy szaporítani rossz. Ez inkább dicsérendő dolog.
2012. nov. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
89%
Miért, tk nélkül hogy az anyámba lehetne fajtatisza? Nincs semmi bizonyíték rá! És igen, szerinted még külön segélyszolgálat kéne a szaporítóknak üldözés helyett?
2012. nov. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

Mikor én elkezdtem tenyészteni (nem kutyát), napi kapcsolatban voltam a tenyésztőmmel, egész nap MSN-eztünk, nem is csesztem el semmit, meg nem kellett kétségbeesve kérdezősködnöm sehol, minden segítséget megkaptam, akár az éjszaka közepén is telefonon, ha kellett.

Szerintem ez a felelősségteljes kezdés, így biztonságos mindenkinek. Tudás nélkül, segítség nélkül csinálni egyszerű szaporítás, veszélyes a kutyára, a kölykökre és a fajtára nézve is.

2012. nov. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!