Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Tényleg ehhez kell folyamodni a sok rendelettel nem foglalkozó "gazdi" ellen?

Figyelt kérdés
Bár a cikk nem tér ki, aki poraz nelkul setáltat nagyobb eséllyel hagyja ott a sz.rt s. Valoszinu ebből is elegük lett az ott élőknek. Nálunk is az divik hogy se poraz,se sz.ró zacskó.
2013. szept. 23. 07:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy bocsánat, kicsit off, de vicces sztori:D Álltam kint a 3 ebbel, vártam, hogy intézzék a dolgukat, mire odajött egy nő, és elkezdett engem oltani, hogy miért oda sz.rnak a kutyák. Mire megmutattam neki a zsebemben lévő zacskókat, elkezdett tovább oltani, hogy 'a kukában lévő flakonok sz-rosak lesznek, és nem lehet újrahasznosítani őket.' WTF?:O Szerinte gödröt kéne ásni, és oda betenni a kakit:D. Itt már mondtam neki, hogy várom őt a kis ásójával, de nem jött:)
2013. szept. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Össze kell szedni és kész.Ha póráz nélkül van,van esély rá,hogy nem veszi észre,amikor potyogtat,de ahhoz is kell egy kis félrenézés,hiszen a viselkedéséből várható,mikor fog.A házak között szedem,a bringás úton nem mindig,ha a zöldbe megy.Próbálom magam rávenni,hogy a mezőn is szedjem,de valóban nem jó,hogy nincs hova tenni,de ez nem lehet mentség.
2013. szept. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Aki össze akarja szedni az össze is fogja akinek esze ágában sincs annak meg mindegy van-e póráz vagy sem. Eleve ha póráz nélkül vagyunk nálam akkor sem jelenti azt, hogy a kutya rohangál a nagy világban és nem látom merre lenne, szóval ez sem mentség. Nálam kb egy helyzetben nem szedem föl, ha mezőn térdig érő fűben barangolunk, ahol szemetes a környéken sincs.
2013. szept. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Amit a 7-es írt, 100-200 méter távolság az számomra nehezen elképzelhető, nálunk az már egy másik utca lenne. Még a parkban is csak néhányszor 10 méter a max távolság. Egyedül kint a természetben mennek messzebb, akkor néha előfordul a 100-200 méter is. Erdőn-mezőn nem szedem össze utána az ürüléket, ott él még jónéhány más állat, akár ragadozók is akik után szintén nem takarít senki, ráadásul nincs is szemeteskuka.
2013. szept. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Na! A linket elfelejtettem betenni erre arrol megy a vita amirol nincs is szo a cikkben.A cikkben (hir24) arrol van szo h egyre tobb ember megunja a varosokban h poraz nelkul setaltatjak a kutykat (az itteni alapotokbol kiindulva ott is hagyjak tibbsegiben az uruleket) , ezert gombostűvel teleszúrkált disznófület és fagyállóval atitatott tápot hagynak szanaszét. SvAbhegy, Kecskemét...stb helyeken volt már ez.


Abbol vontam le a kovetkeztetéseket hogy nekem sem azzal van a bajom h poraz nelkul setaltatjak a kutyakat hanem hogy ezeknek a kutyaknak az uruleke nagyobb %-ban nincs osszeszedve mivel a marhaja 10-20-30 meterrel odebb sétál mint ahol a kutya es nem figyeli hogy hova tojik. Azt meg kifejezetten ruhellem ha odarohannak a kis vakarekok es a mi kutyáinkat inzultálják. Persze a gazdi a tavolbol jajveszékel. Imádom!

Itt felhivnám a figyelmet ismét hogy %-rol beszelunk...termeszetesen lattam mar porazost is ott hagyni...a gyengebbek kedveert.

2013. szept. 23. 14:31
 16/23 A kérdező kommentje:

#8


Vagy???



Vagy nem! Lakotelep BP kertvaros. poraz nelkul lazan rohangal kéz bixshon izé, szaladnak,ugatnak, ember 25 méterrel odébb ordibál hogy X.Y gyere vissza!!!!!!!

2013. szept. 23. 14:41
 17/23 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy szabálysértésere önbíráskodás keretein belül bűncselekménnyel reagálni nem túl szerencsés dolog. Még jó, hogy mifelénk nem jellemző az általad leírt kutyatartási morál!
2013. szept. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ja, hogy budapesti vagy! Szerencsére nem kell túl gyakran oda mennem, de emlékszem, hogy egyszer felmentünk egy kutyás szemináriumra. Ami kutyaszar mennyiség arrafelé volt a járdákon azon meglepődtem! Zöldterület szinte semmi, a betonból kinövő fák körüli 30 cm széles földsávokon kutyaszar halmok. Gyűlölnék a fővárosban lakni!
2013. szept. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 sippara ***** válasza:
Kicsit félreérted a saját problémádat, nem a póráz nélkül sétáltatókkal van problémád, hanem a bunkókkal. Azok sajnos mindenhol vannak.
2013. szept. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Nah azért túlzásokba nem kell esni szar halmok elég kevés helyen vannak.. Elég sok helyen sétálok és persze nem jó hogy van itt-ott 1kupac de azért közel nem olyan vészes..


De már többször leírtam hogy lőjük le a galambokat is egytől egyig mert oda esik ahova puffan, de akkor már minden madarat lőjünk le.. nehogy már összeszarják a várost...


Hozzáteszem hogy nekem se tetszik ha találok szart, viszont ellenben a sok hisztis kötsögel én ha éppen olyanom van más után is összeszedem.(összesen kétszer volt ilyen de volt..) Jah az túl egyszerű? igaz mérgezzük meg inkább a kutyákat..

2013. szept. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!