Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek rossz az, ha egy...

Szerintetek rossz az, ha egy kennel két fajtával is foglalkozik?

Figyelt kérdés
Szeretnék kiállításokra járni és később akár tenyészteni (nemesíteni) is. Már évek óta van egy fajta, aminek a szerelmese vagyok, jelenleg várom a tökéletes kiskutyát. De nem olyan rég megismertem egy újabb fajtát, ami szintén nagyon megtetszett mind külsőleg, mind belsőleg. A két fajta méretben, szőrtípusban és energia-szintben igen hasonló (talán ezért is tetszik mindkettő :)), mind a kettő ritka Mo-n, de más-más fajtacsoportba tartoznak. Szeretnék majd ebből a fajtából is egy kutyust, de nem tudom még, hogy csak otthoni kutyusnak, mert szeretnék ezzel is megpróbálnia a kiállítást, aztán ki tudja... Szerintetek gáz, ha mind a két fajta érdekel és szeretnék foglalkozni velük?

2013. szept. 23. 19:30
1 2
 11/11 Imola Ágnes ***** válasza:
Először egy fajtával kezd el. Tapasztald meg, milyen is a tenyésztők élete, és utánna, ha úgy érzed, hogy még mindíg akarod, jöhet a második. Két fajta szerintem még messze nem gond. A lényeg, hogy becsületesen végezd majd azt, ami a tenyésztők dolga.
2013. szept. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!