Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet a kutyát 2 féle táppal...

Lehet a kutyát 2 féle táppal etetni vagy megterhelő neki?

Figyelt kérdés
pl Brit tápot keverek susával. ne kérdezétek hogy minek , mert nekem muszáj hogy miért azt se köszi!...
2013. szept. 24. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

De hogy érted azt, hogy kevered? Egyik nap ilyen, másik nap olyat vagy összekevered a 2 tápot és úgy adod neki, vagy egyik hónapban ilyen, aztán olyan?

Akárhogy is, én a 2. lehetőséget választanám, akkor biztos nem megterhelő.

2013. szept. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, csak teljesen felesleges és értelmetlen.
2013. szept. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is csináltam már ilyet. Nálunk azért volt ez, mert elég rossz minőségű tápot vettünk elsőre, de az anyagiak nem engedték meg, hogy kidobjuk, viszont nem akartam rosszat a kutyának így vettünk jó minőségű tápot, és míg a rossz el nem fogyott, addig keverve kapta, hogy addig is valamivel jobb legyen, mint a semmi.

Ez kb 2 hétig ment így, míg a rossz minőségű el nem fogyott. Nem lett gond belőle, de ügyelni kell a hozzászoktatásra, tehát mindig először egy keveset kell hozzákeverni az eredeti táphoz és fokozatosan emelni a mennyiséget.

2013. szept. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én 4-5 félével etetem egyszerre. Nálunk a kutyás boltban lehet kapni prémium tápokat kimérve, és amikor a srácnak mondtam, hogy 8 éves francia buldog, hízásra hajlamos, stb... akkor összedobált neki 4-5 félét. Brit senior, Joseraból két fajta, Acana, stb. Összekeverve adom neki, persze szigorúan csak is a számára szükséges napi mennyiségben. Egészséges, szép a szőre, szépek a fogai, nem hízik tőle, mozgékony és vidám.
2013. szept. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát ha a 2 tápot összekevered úgy nem olyan gáz,viszont tök felesleges.


A Brit minőségét egyértelműen rontja.Anyagilag sem jössz ki jobban.Nem értem.

2013. szept. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is így csinálom anyagi okok miatt.

Pennys tápba keverek Brit tápot 1-3 arányban.

2013. szept. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Ez csak felesleges okoskodás. Lehet venni olyan tápot ami árban ugyanígy jön ki, minőségben is pont annyival gyengébb mégis egyfajta és nem keverék. Ennek a kevergetésnek csak annyi az értelme, hogy saját magadat megnyugtasd, hogy te bezzeg mindent megteszel, még jó minőségűt is keversz a ballaszt mellé. Persze aki ettől jobban érzi magát, az tegye, engem nem zavar, csak a sántító magyarázkodások ne lennének mellé.
2013. szept. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Akiteki ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. Egyik sem mérgező és egymással sem lépnek kölcsönhatásba, mint a ragasztó komponensek. :)
2013. szept. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha barja a kutya gyomra, nincs gond. Amúgy minden táp a rá jellemzőket csak akkor garantálja, ha a megadott mennyiséget naponta megeszi belőle a kutya.
2013. szept. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Eddig is volt, hogy így kapták, most is így fogják, semmi bajuk tőle. Brit Premiumot és Josera High Energyt keverek, így olcsóbban jövünk ki, mint ha csak sima Josera High Energyt kapnának.
2013. szept. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!