Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vehetem az aput rá,...

Hogyan vehetem az aput rá, hogy legyen egy bischon havanese mini kutyám? Sajna elég nehéz eset. Van egy nyulam is de ha kicsi kora óta vele lesz akkor szerintem nem fogja bántani

Figyelt kérdés

2013. szept. 26. 18:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

MINI NINCS!!!

Fogjátok már fel. -.-

2013. szept. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem bántani fogja.. alapból h kicsi és játszana vele úgy mint a kutyákkal (harapdálná nem is kicsit). Válassz a kettő közül.
2013. szept. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Miért szeretnél kutyát? Fiú/lány vagy, és mennyi idős. Ha a családból valaki nem szeretné, akkor szerintem nem érdemes erőltetni, mert folyamatos veszekedések melegágya lesz. A kutyát meg lehet tanítani arra, hogy ne bántsa a nyulat de nem egyszerű, mivel a kutya ragadozó, a nyúl meg prédaállat. Apukádnak mi az indoka, hogy nem engedi a kutyát?
2013. szept. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért a legértelmesebb válasz van lepontozva... MINI NEM LÉTEZIK!!!!!
2013. szept. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudod, hogy mindent lepontoznak, ami nem felel meg az elvárásaiknak... :)
2013. szept. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

mini bichon havanese NEM LÉTEZIK!!

sőt mini és extra mini csivava,yorki,bichon és tököm tudja NEEEEEMM LÉTEZIIIIK!! Nem hiszem el,hogy még mindig nem tudják az emberek.


Ha apud nem akarja ez van, majd ha elköltözöl lehet kutyád.

2013. szept. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A mini nem bichon,hanem egy alulfejlett keverék,amire kitalálták a mini szót,hogy így pénzt tudjanak belőle csinálni.Azok a kutyák eleve betegesek és nem élnek tovább 3-4-5 évnél.És persze a gatyád rámegy a gyógyszerek.


Ne vedd rá apud,ne akard támogatni az olyan embereket,akik kizsákmányolják a kutyákat.

2013. szept. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
12%
Off: Utolsó nem kell így mellre szívni. Valóban nincsenek "MINI" változatok. DE! Egyszer láttam egy ilyen "alulfejlett" Yorkie-t. Kérdeztem a gazdájától mennyi idős a "kiskutya" (mert nagyon kölyöknek nézett ki a mérete miatt). Erre ő: 8 (!) éves! Szóval nem feltétlen élnek csak 4-5 évig! Ha odafigyelsz a megfelelő táplálásra, viszed szűrésekre és nem terheled, meg nem hagyod, hogy mindenhonnan fel-le ugráljon nagy valószínűséggel hosszabb életű és egészséges lesz.És nem feltétlenül csak a szaporítóknál kaphatóak a standardnál kisebb kutyák, hanem a tenyésztőknél is előfordul hogy 1-1 kiskutya ilyen picike lesz. De azokat általában kiskedvencnek olcsóbban adják törzskönyvvel(jó esetben).
2013. szept. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó,igen..tenyésztőknél,akiknél azért olyan milliós nagyságrenddel magasabb szinten van az egészségügyi része a dolognak.A szűrések,a szuka és kan folyamatos orvosi vizsgálata...a megfelelő,kiegyensúlyozott életmód,etetés..stb.


Egy expresszes eladó,aki nagy betűkkel hirdeti a "mini" és "extra mini" kutyáit,sz_ros 20 ezeréért,annak a kutyái épphogy oltást kapnak...6 hetesen meg viheti az ember a bánatba a kölyköt.

2013. szept. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Jah igazad van! Mikor az expresszen meglátom az ilyen hirdetést nem igazán tudom sírjak-e vagy nevessek. :P De én amúgy is szeretnék majd menhelyről/fajtamentőktől kutyát!
2013. szept. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!