Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van pénzed arra, hogy a kutyá...

Van pénzed arra, hogy a kutyá (i) dat prémium (drága) táppal etesd?

Figyelt kérdés

Nekem speciel nincs. 2 különböző fajta kutyám van, mindegyiknek másmilyen táp kellene. Épp az Acana jutott eszembe, majdnem 800-900 ft egy kg táp. A városban nincs Fressnapf, csak busszal tudnék hozni, akkor is 1-1 kilót. Egyrészt ilyen kicsi kiszerelésben drága, másrészt nem is elég sokáig. (A buszköltséget ami 1 alkalommal majdnem 1000 ft, már nem is számolom) Netről azért nem rendelek, mert nem tudok félretenni 20 ezer ft-ot, mert akkor valamelyik csekket nem tudom befizetni.

(Mindkét kutyust rokonoktól fogadtam be, hogy ne vigyék menhelyre.)


2009. nov. 7. 09:50
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
38%
Ja, és már nem chappit esznek, mert találtam jó árban jobb tápot. Sajnos sokáig nem is gondolkoztam rajta, hogy esetleg nem jó nekik a chappi, mert szerették, és akkor azt gondoltam, az jó is. Mostmár tudom, hogy nem így van, de szerencsére egészséges mind, és mostmár jobb kaját kapnak. A chappi- acana dolgot csak azért írtam, mert sajnos tényleg így van, hogy nem jön ki a márkás olcsóbbra.
2009. nov. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
44%

Nekem erről az a véleményem hogy ...


Jó persze bizonyára nagyon jók ezek a drága tápok...


De amit sokan írnak hogy -> Ha nem tudsz drága tápot venni a kutyádnak akkor ne is tarts !


Ez akkora hülyeség ...


Régen ,réges régen akár 50évvel ezelőtt mit adtak a tanyán élő nyájat örző kutyáknak ? Biztosan házi koszton éltek/ élnek még most is az efféle helyeken.

És tök egészségesek, életvidámak stb.

2009. nov. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
34%
Ja csakohogy ők nem olyan szépek mint a mi kutyáink, nem élnek olyan sokáig, vagy ha mégis akkor nem tudod belülről milyen betegség rágja őket és nem utolsó sorban tudod nem hiszem, hogy az én mudim pl. egy pocokkal fogja kiegészíteni az étrednjét, úgy mint a pásztorok kutyái.
2009. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
34%
Én már az elején megmondtam,hogy kaptok a fejetekre:) Na szóval mindenki mást mond,mindenki a maga igazát darálja.Semmi értelme,ráadásul a kérdés nem a prémium táposoknak szólt:P Háháááá :P Most végem ugye?:D
2009. nov. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
7%

Van pénzed arra, hogy a kutyá (i) dat prémium (drága) táppal etesd?

Kinek szól akkor? Senkinek, mert erre csak az lehet a válasz, hogy igen vagy nem. :)

2009. nov. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
7%
Akkor csak számomra érthető,hogy melyik társadalmi réteget célozza meg a kérdező!:) Ajajjj:)
2009. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
10%
Számomra is, de akkor írja ki szó szerint máskor. :)
2009. nov. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
40%
Akkor egyetértünk ez jó:)
2009. nov. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
41%
én adok mást is nem csak tápot, főzök nekik húst is... Am köszönöm mindenkinek aki lepontozott, bár nem értem miért... 1. voltam
2009. nov. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Nincs külön társadalmi réteg, akinek "céloztam" a kérdést. A válaszokból kiderül, ki hova tartozik. Én nem pontoztam le senkit, mert erre a kérdésre nincs "helytelen" válasz. Csak kíváncsi voltam, én vagyok az egyetlen aki rosszabb anyagi helyzetben van és kutyát tart, vagy más is.
2009. nov. 9. 12:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!