Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kezelhetetlenek a kutyáim mit...

Puli...) kérdése:

Kezelhetetlenek a kutyáim mit tegyek? 2 pulim van hiába volt velük kis koruk óta foglalkozva kezelhetetlenek. Kiskorukban is rongáltak ugattak szófogadatlanok a pórázon való sétálás rémalom és akkor az agresszivitásukról nem is beszelve.

Figyelt kérdés

#Kezelhetetlenek a #kutyaim
2013. szept. 28. 15:41
1 2 3
 1/25 Akiteki ***** válasza:
100%
Nincs kezelhetetlen kutya, csak tehetetlen gazda. Ha valamit nem tud az ember, azt iskolában megtanítják. Így van ez a kutyaiskolával is.
2013. szept. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Keress egy jó szakembert (házhoz járót vagy kutyasulit). Ilyen összetett problémára nem igazán lehet így három sorban megoldást találni.
2013. szept. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Sajnos màr az se segít voltunk es reménytelen.
2013. szept. 28. 15:46
 4/25 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretjük őket de sajnos ez a helyzet nagyon rósz panelközőségben élünk es szinte mindenki kerül minket..egy részből megértem de nagyon elszomorít. Nemertem hol ronthattuk el hisz kis koruk óta nevelve tanítva voltak rengeteget volt velük foglalkozva
2013. szept. 28. 15:51
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor menjetek el egy másikba.

Vagy ha te már eldöntötted, hogy reménytelenek, eszed ágában sincs tovább foglalkozni a témával, csak azt akarod tudni, hogyan szabadulj meg tőlük, akkor azt kérdezd.

2013. szept. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
eszem àgàba sincs megszabadulni tőlük egy szóval se írtam ilyet! Csak próbálok megoldást találni vagy esetleg ha lenne valakinek valami hasznos tanácsa. Miért kel rögtön ilyeneket írni?
2013. szept. 28. 16:08
 7/25 anonim ***** válasza:
Mert te elkönyvelted, hogy a szakember nem segít, csak azért, mert egy nem segített. olyat kell találni, aki ért hozzá, megfogadni a tanácsait, és menni fog. Túl könnyen feladtad ezt a témát.
2013. szept. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Dehogy adtam fel hisz minden egyes tanácsot megfogadok es igyekszek mindent megtenni.Voltunk vele iskolába de ősszinten bevallom hogy külföldön tartózkodunk es 800euro fizetünk érte es sajnos nemhasznalt. Jelenleg nincs keret több iskolára ezert is kérem más emberek véleményét.
2013. szept. 28. 16:26
 9/25 Akiteki ***** válasza:

Gondolod, hogy létezik netes ráolvasás, amitől majd kezesbárányok lesznek az elrontott kutyáid?

Nem kell a "de". Csinálni kell, nem kifogásokat keresni.

2013. szept. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
itt nincs semmi kifogás csak gondoltam van valakinek pár jó tanàcsa de miért kell rögtön már rosszat látni komolyan.En igen is igyekszem de nem fogok itten magyaràzkodni
2013. szept. 28. 16:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!