Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtát válasszak?...

Milyen fajtát válasszak? Kisfiút, vagy kislányt?

Figyelt kérdés

Nagyon vágyom egy kölyökkutyára, de nem tudom, hogy milyen fajtát válasszak. Egy közepes méretű lakásban élek, a házunk háta mögött pedig van egy hatalmas park, ott tudnám sétáltatni a blökit. Kis, vagy közepes testű kutyusra gondoltam. Volt már kutyusom, ő angol cocker spániel volt, imádtam, de nem vagyok benne biztos, hogy jó választás lenne újra, a régi emlékek miatt.


Milyen fajta kutyust ajánlanátok?


2009. nov. 7. 14:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Én si-cu-t vagy az uszkárt ajánlom.
2009. nov. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csivava, vagy más kistestű kutyák, esetleg cavalier king spániel, de én a helyedben előbb szétnéznék a menhelyeken.
2009. nov. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én egy aranyos kis szuka foxit ajánlanék! az a fajta imádja a parkokat imád labdázni és frizbizni! nagyon jáátékos! igazi társasági kutya! és elképzelhtetlenül hozzád nő! nekem is az volt de már röreg volt :(
2009. nov. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
yorkshire terrier,csivava
2009. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
Én is a menhelyet ajánlanám. Mi is onnan hoztunk kutyust 4 hónaposan, és nagyon hálás, ragaszkodó lett, és nem utolsó sorban sokkal okosabb, mint a fajtiszták. Jól nézd meg a mancsát, azon lehet már kölyök korban is látni, hogy milyen termetű kutyus lesz. Ja, és én lányt hoznék mindenképp, szerintem ragaszkodóbbak, mint a fiúk.
2009. nov. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Shih-tzu vagy menhely..
2009. nov. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Kedves 15:30-as. Abban, hogy a lányok ragaszkodóbbak nem értek veled egyet. Nekünk volt szukánk is, kanunk is, nem is egy. A kanok néha hízelgősebbek tudnak lenni, mint a lány, ez jellem kérdése nem pedig, hogy milyen nemünek született.
2009. nov. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%

Kedves 17:40-es:

Nem is kell, hogy egyetérts velem, ez az én véleményem, a saját tapasztalatom alapján. Azért is írtam oda, hogy "szerintem".

(A 15:30-as.)

2009. nov. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
csivava zsebkutya. nem ajánlom :S én valamilyen terriert vagy társasági kutyát. ami nem túlszaporított csicsás :S
2009. nov. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem yorkim van azt tudom ajánlani ha jo sok pénzed van rá.

de bármelyik terrier jo pajti!

ami a nemet illeti a fiuk játékosabbak,a lányok egy idö után lenyuszanak!

2009. nov. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!