Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kezdő Husky tartó vagyok....

Kezdő Husky tartó vagyok. Adnátok tippeket a nevelésben?

Figyelt kérdés

Általános tippekre gondolok, mi az amit ne kövessek el a husky-m nevelése során. Észrevettem hogy iszonyú érzékeny a kutyám. Makacs és nagyon hamar elkanászodik ha kicsit is engedek a szigoromon.

11 hónapos husky-nk van. Ivartalanított szuka. Mostanában folyton velem akar lenni, rajtam lóg, sír az ajtóban ha nem jöhet be. Minden nap órákat foglalkozok vele, agyilag is igyekszem lemozgatni, nem csak testileg. Ő napi 24 órát igényelne. Hajlamos vagyok meglágyulni, de tudom hogy nem szabad a hisztinek engedni.


Adnátok nekem általános tanácsokat mire figyeljek egy husk nevelése során? Mit ne kövessek el, mire számítsak, mikor várható hogy megkomolyodik? Ilyesmiket :) Előre isköszönöm!



2013. szept. 29. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
A legfontosabb a következetesség. Ha valamit tilos, akkor az ha cigánygyerekek potyognak az égből, akkor is tilos maradjon. Ha valamit elvársz tőle, akkor motiváld, de ha nem akarja csinálni akkor ne hagyd rá hogy "jaj hát most nincs kedve ehhez, akkor hagyom". Olvass minél többet a kutyanevelésről, esetleg lépj kapcsolatba olyanokkal, akiknek huskyjuk van, facebookon nagyon sok ilyen csoport van. A kutyasuli se fog ártani.
2013. szept. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, kutyasuliba járunk. pont ma voltunk ott. Köszönöm a tanácsokat, ezeket nagyon megfogadom :)
2013. szept. 29. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!