Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire megbizhatóak a...

Mennyire megbizhatóak a Rotweilerek meg a Dobermannok?

Figyelt kérdés
Kisgyerek mellett lehet tartani őket?

2013. szept. 29. 14:49
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Bocs!

Roti kan,Dobi szuka.

2013. szept. 29. 20:29
 22/27 anonim ***** válasza:
Szokásos vagyok. Nem, nem, nem agresszív kutyák, ez butaság! Más az agresszió és más a dominancia, sajnos ezt sokan összekeverik!!!
2013. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

22es vagyok.


Az, hogy a gyereket hogy fogják fogadni, leírtam mennyi mindentől függ: találkoztak-e már gyerekekkel, velük hogyan viselkedtek, de leginkább az számít, hogy ti mennyire tudtok a vezetőivé válni, ezáltal mennyire tudjátok azt elérni, hogy megértsék, hogy a gyerek hozzátok tartozik, felettük áll a rangsorban. Nem tudom neked írtam-e, de Cesar Millan valamelyik könyvében nagyon jól leírja, hogy még a gyerek érkezése előtt miket kell tenni, hogy kell bemutatni először az új illatot a kutyáknak (babaruhák, stb.) és ahhoz nem nyúlhatnak, stb. Ajánlom a könyveket (most hirtelen nem tudom melyikbe van ez leírva), nagyon jó és tanulságos!

2013. szept. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
22 es ezt hogy értsem?
2013. szept. 29. 21:36
 25/27 anonim ***** válasza:
Mit? Mire gondolsz?
2013. szept. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

ne légy hülye!

Írtam már párszor,hogy a gyerek úton van!

Az a kérdésem,hogy lehet e ilyen kutya a gyerekem közelében? és nem az,hogy mit tud ez a kutya.

2013. szept. 29. 22:52
 27/27 A kérdező kommentje:
Miért vagytok ennyire nagyképüek?
2013. szept. 29. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!