Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van lusta vizsla?

Van lusta vizsla?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves vizslám és iszonyú lusta. Napi 1-1,5 óra labdázással beéri utánna csak lustálkodik.Van amikor többet igényel, de ez ritka
2013. szept. 29. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem fajta, hanem egyedfüggő.

Az ismerősöm 2 éves magyar vizslája panelkutya, és KOMOLYAN mondom, hogy az eü sétákon kívül szinte rángatni kell, hogy menjen már...

2013. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ettől nem nevezném lustának. Lusta kutya a nápolyi masztiff pl, vagy az angol bulldog, de a vizsla nem, még napi 1,5 óra mozgással sem. Igaz, nekem vizsla keverékem van, de ő olyan, hogyha egy nap nem megyünk sehova, akkor elvan nyugodtan, ha fél órát sétálunk, akkor annyit, itthon megint elvan nyugodtan, de ha több órás túrára megyünk, akkor szinte egy percre se áll meg.
2013. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2es vagyok.


Egyébként egy kutya mozgásigénye múlik azon is, hogy mihez van szokva. A rottweilerek sem véletlenül lustulnak el, ha nem foglalkoztatják őket...

2013. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én vizslám pörög kint bármennyit, boldog, itthon meg általában lustálkodik, kivéve, ha játszani hívjuk vagy neki van kedve játszani. :) Ettől még nem nevezném lustának. :)
2013. szept. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Odakint ő is pörög, de hamar elfárad. Inkább azt mondanám testileg nem bírná. Egy óra után már liheg meg minden
2013. szept. 29. 15:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Tegyél egy próbát. Az teljesen normális, hogy liheg, de attól még bőven bírná pár órát...
2013. szept. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont tegnap adtam át a Vizslamentésnek egy magyarvizsit, hát azt úgy kellett kirobbantani a fotelból/ágyból. Ahol volt egy szabad pont, oda ment is lefeküdni durmolni :)
2013. szept. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!