Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap hoztam haza egy kiskuty...

Tegnap hoztam haza egy kiskutyát,1 hónapos. Nem hajlandó enni, inni se tejet se vizet. Mit tudok csinálni vele? Félek nehogy baja legyen

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 10:27
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat orvoshoz mindenképp elviszem nekem sem tetszik a helyzet,de ha nem én más hozza el és ugyan így. Egyet értek még az anyja mellett lenne a helye,furcsa is volt,hogy mondták már párizsit is kap,pedig még nem erre lenne szükség úgy gondolom.


Mégegyszer köszönöm a gyors válaszokat!

2013. szept. 30. 12:16
 12/26 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Tehát szaporító...honnan gondolta mindenki..??? Éna helyedben feljelenteném....
2013. szept. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekem az is furcsa volt,hogy ott volt az édesanyja de nem szoptatta már a piciket állítólag,mert már éles a foga..Mindenképp utána fogok járni a jogi részének csak nem voltam biztos benne,hogy mi a teendő egy ilyen pici babával és első sorban ez most a fontos
2013. szept. 30. 12:23
 14/26 Imola Ágnes ***** válasza:
Kérlek majd szólj, hogy mit mondott az orvos
2013. szept. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Mindenképp,bár valószínű keres majd neki akkor szoptatós anyukát. Nagyon száraz a nózija aggasztó sietek vele a legközelebbi orvoshoz
2013. szept. 30. 12:32
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Kedves ember ez a szaporító. Az anya sem szoptat mindíg, de nem azért mert a kölyköknek foga van. Jobbulást a picinek, szorítok neki.
2013. szept. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos kicsi az esélye hogy talál neki szoptatós pótmamit, valószínűbb hogy tápszert ír és cumisüvegből kell etetni szegényt.
2013. szept. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
szerintem is cumisüveg... ha most egy alomba teszed, lehet veszélyezteted a többi kölyköt az alomból...lásd parvo...ki tudja mennyi anyatejet kapott, nem biztos, hogy a tied védett....
2013. szept. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Nincs gond a cumisüveggel sem hála Isten van elég idő foglalkozni vele,nem lesz sosem egyedül itthon.
2013. szept. 30. 12:51
 20/26 anonim ***** válasza:
45%
egy 4 hetes kiskutya már tud enni, nem kell cumiztatni, hiszen 2 hetesen már kint vannak a fogai. Csináld ugy, ahogy az előbb irtam, és legyen higabb a tápszer. És kináld 3 óránként. ha odafigyelsz, és nem beteg a kölyök, akkor igy fel tudod nevelni.
2013. szept. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!