Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap hoztam haza egy kiskuty...

Tegnap hoztam haza egy kiskutyát,1 hónapos. Nem hajlandó enni, inni se tejet se vizet. Mit tudok csinálni vele? Félek nehogy baja legyen

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 10:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod mit evett már, miket szokott kapni, akkor a beáztatott jó minőségű kölyök tápba keverd bele (kb fele-fele arányban),hogy legyen valami ismerős neki. Lassanként majd elhagyhatod a táp mellől. Ne emelgesd, csak símogasd és beszélj hozzá. Meg van rémülve,nem tudja hova tenni a helyzetet. Valószínűleg a pocija is menni fog majd.

Itatni úgy tudod, hogy a tálba, amiben a vize van (csak vizet adj neki) belemártod az ujjad, és a szájához teszed, rá fog jönni, hogy majd azt kell inni. Türelem,kitartás :) (a jogi dolgoknak én is utána járnék...) Ha pesti vagy tudok nagyon jó állatorvot mondani.

2013. szept. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Gastroferm petre kérdezz rá az orvosnál.Multivitamin,és javítja a kutyák bélműködését.Amúgy amit valaki már írt,jó minőségű starter táp áztatva,esetleg kutyatejpótlóval keverve.A gastroferm petet is rá lehet szórni és belekeverni.
2013. szept. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Voltatok dokinál, mit mondott?
2013. szept. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
történt azóta valami?
2013. szept. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Voltunk azóta orvosnál,teljesen egészséges,sőt megkapta az első oltását nemrég,féregtelenítőt,oltási könyvet :) Kaptam teljes felvilágosítást,hogy mit ehet,hányszor stb,semmi baj nem lett végül :)


köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat,segítséget és az érdeklődést :)

2013. okt. 17. 23:01
 26/26 anonim ***** válasza:
tök jó:)
2013. okt. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!