Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 4 honapos labradorom evett...

A 4 honapos labradorom evett egy kis bociaeru csokit egy kicsi kockát beje lesz belöle mert hallotam nem jo a kutyáknak a csoki lesz baja?

Figyelt kérdés
segitseteek
2013. okt. 4. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi baja ennyitől...ha már 2-3 táblát megeszik akkor kell aggódni.
2013. okt. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1 táblától is bőven kifekszik, ha egyébként is érzékeny a gyomra. 1 kockától viszont tényleg semmi nagyobb baja nem lesz. Figyeljétek, de nagyon kicsi az esélye...
2013. okt. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi
2013. okt. 4. 18:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem "nem jó" a kutyáknak, hanem méreg :) de ennyitől még megmarad
2013. okt. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gabika5555 válasza:
Semmi nem lesz.Ha már nagyon sokat eszik akkor fel se bírna állni és menne a hasa.Nekem is labradorom van és szüli napom kor otthagytam két szelet csokit az asztalon és meg ette és semmi baja nem lett tőle.
2013. okt. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz.Elsősorban a fekete csoki a gáz,tejből nagyon sokat kellene ennie,hogy baja legyen.Az is max egy kis hasmenés,mert nem zabál fel annyit,hogy már komolyabb problémája legyen.
2013. okt. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi es phuff n
2013. okt. 5. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!