Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha választanotok kellene, mit...

Ha választanotok kellene, mit adjatok a kutyátoknak (amsztaff-közép aktív) akkor melyiket választanátok a kettő közül? Acana, vagy Taste of the wild.

Figyelt kérdés
árbelileg hasonlóak, nem számít az ára, és a legfontosabb, hogy nincs gabona benne :) Melyik lenne szerintetek a legjobb, ha jót akarok a kutyumnak, és akarom, hogy szép egézséges legyen? :)
2013. okt. 7. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Elég nagy tévhit az, hogy a gabonától bármi baja is lesz a kutyának :) Nem kell persze azzal tömni, de valamennyire szükségük van.


Alapból egyiket se adnám, de a taste-et próbálnám ki előbb.

2013. okt. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mind a kettőben van gabona. Nincs olyan táp, amibe nem raknak gabonát. De ha azt akarod, hogy szép, egészséges kutyád legyen, akkor inkább válaszd a húst és a csontot.
2013. okt. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már mindenképp táppal akarod etetni, akkor Acana. A taste of the wild-nek nem egy botránya volt és van, volt már szalmonella fertőzés a gyárba nem egy kutya megbetegedett tőle, akkor most üvegszilánkok voltak a tápba... én biztos nem etetnék vele.
2013. okt. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én kutyám a Taste of the wild-tól nagyon lefogyott. Nem győztem visszahizlalni. Úgyhogy nekem nem vált be.

Az Acana régen jó volt, mostanában viszont mintha megváltoztatták volna és a kutyámnak sok széklete lett tőle. Úgyhogy annyira ezért sem vagyok oda.

Ami viszont felsőbb kategóriás és jó volt nekünk, az a Belcando (ebből is van már gabonamentes, ha ez ennyire fontos).

Egyébként most Brit premium bárányossal etetek, ez hipoallergén és jól néznek ki tőle a kutyáim. Ha nem számít az ár, én azt mondom vegyél egy akár közép árkategóriájú tápot, ha nincs időd főzni legyen mit adni, és főzz neki húsokat (nem kell feltétlenül húsfilé) rizzsel, zöldségekkel, pluszban lehet hozzá halolajat adni, néha tojást.

2013. okt. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem számít az ár etesd nyersen. Néz utánna a barf, vagy a prey etetésnek. A legjobb amit a kutyádnak adhatsz.
2013. okt. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
TOTW, de sok kutyánál nem váli be. Lehet, hogy az Acana sem lenne jó a tiednek, szóval...
2013. okt. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Etettem acanával, és nem vált be. Ment a hasa a kutyámnak tőle, mire váltottam halasra hátha a csirkével van baja. Attól ugyan nem ment a hasa, de a kutya úgy nézett ki mint akit éheztetnek. Nekünk nem vált be, de ez nem jelenti azt, hogy nektek sem.
2013. okt. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én etettem Tasteval, acanaval, es Brittel is. Mind egyforma volt, csak az acananal, egy kicsit magára szedet..... Most van épp acanája. Etettem barfal is, csak sehogy sem jött össze a szálitás, mert erre a környékre nem járnak :( De attól nekem lefogyott nagyon, azért váltanák inkább tápra. a Belcandon is gondolkodtam....az is jó lenne......
2013. okt. 8. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!