Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hülyeség ez miatt másik...

Hülyeség ez miatt másik kutyasulit választani?

Figyelt kérdés

A környéken van egy kutyasuli, jövőre lesz még egy kutyám és szeretném kutyasuliba vinni.Viszont ebbe a suliba van egy lány aki szokott segíteni,mert a suli egyik vezetőjének a rokona.Fiatal a csaj aki gimibe jár még,de a suliban tette az agyát,meg elvan szállva hogy a kutyasuliba segédkezik. -.-

Én ismerem őt,ő is ismer engem,de nem köszönünk egymásnak.


Lehet gyerekes dolog,idősebb is vagyok nála.De akkor is zavarna ez engem.Tuti kioktatna vagy lejáratna,mert kitelik belőle.Mondjuk úgy is van már tapasztalatom,mert van egy kutyám szóval tudom a dolgokat.Csak nagyobb és más kaliberű kutyám lesz mint van és úgy gondoltam új dolgot tanulhat az ember a kutyasuliban.


Szerintetek ez miatt hülyeség nem abba a suliba menni?


2013. okt. 8. 18:15
1 2
 11/14 Szilvi & Argos ***** válasza:
Az a hallomásaim szerint valóban klassz suli!! :)
2013. okt. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Igen jó :) egyik ismerősöm is oda jár,csak jókat mond róla :D meg a környék kutyásai is oda járnak ők sem panaszkodtak még a sulira,legalábbis akikkel beszéltem eddig :)

Azért sem mennék máshová meg a többi suli már messze van.

2013. okt. 10. 09:47
 13/14 Szilvi & Argos ***** válasza:
Akkor tedd félre a csajjal szembeni ellenérzéseidet, nem kell vele kommunikálnod. Az oktatókkal, más segédekkel dolgozzatok együtt!
2013. okt. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Rendben :)
2013. okt. 10. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!