Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy Bolognese kis kutyám...

Van egy Bolognese kis kutyám 1 éves és nagyon vad mindig megharap de annyira h vérzek. Néha nem lehet hozzá érni se. Mit csináljak hogy neveljem meg?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 22:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem tudod,hogyan,KUTYAISKOLA,ahol te tanulod meg ,hogyan kezelheted a kutyát.Ugyanis ez csak egy tünet,hogy harap,az egész eddigi ėlete pedig az,ami változtatásra szorul.Ezért nem egy válaszos a kérdésed,mert a kutya nevelés csínját bínját egy mondatban lehetetlen elmagyarázni.
2013. okt. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
És elfelejtettem hozzátenni hogy van egy falka vezére akire sose morog meg semmi de ő elköltözött és kb évente 1 szer látja a kutyust őt sose harapja meg sose morog rá ..fülét farkát behúzza mikor rá kiabál. de a többieket rendesen terrorizálja. lehet hogy csak egy Bolognese kis kutya de " kicsi a bors de erős " és az lenne a kérdésem hogy ha van már egy falkavezér . lehet más is az a családból?
2013. okt. 9. 13:05
 13/15 anonim ***** válasza:

Ezzel nem leszel előrébb, hogy itt kérdezősködsz, tedd fel a kérdéseidet a kutyaiskolában!

Ettől függetlenül válaszolok. Természetesen lehet más is a falkavezér. Most is van falkavezér a családban (nem, nem az aki már elköltözött). Tehát gondolkozz, ki is a falkavezér jelenleg? Válasz: A KUTYA.

2013. okt. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon hasznosak voltak fel is keresek egy kutya iskolát. !!
2013. okt. 9. 13:37
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem erős, hanem annak hiszi magát. Szerintem elképzelhetőbb hogy fél (fülét farkát behúzza mikor rá kiabál). Kutyaiskola?

Néha én is erélyesebben szólok a kutyámra, de a tartása akkoris megmarad. Viszont változtat a viselkedésén.

2013. okt. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!