Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy a négy...

Miért van az, hogy a négy hónapos kutyusom alvás közbe néha sírva ébred fel?

Figyelt kérdés
Úgy nyüszít, mintha bántaná valaki. Pedig hozzá se nyúlok. Aztán rögtön vissza is alszik. De nem értem. Nem bántotta soha senki. Mondjuk szombaton nem otthon volt, hanem a rokonomék vigyáztak rá, lehet hogy ott történt vele valami? Csak szerintem elmondták volna. Ők is annyira imádják. Szóval van ötletetek, hogy mitől lehet?
2009. nov. 9. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Jaj csórikám, biztos csak rosszat álmodott :)

Törődj vele sokat, és akkor ez nem fog többször megtörténni ^^

2009. nov. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért sír szegényke,mert még pici,és nem tudja ugy feldolgozni az napi ingereket.Lehet valamitől napközben megijedt.Ez olyan mint a pici gyerekeknél.
2009. nov. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Most akkor megnyugodtam. :)
2009. nov. 9. 19:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik kutyusom, -aki sajnos már nincs velünk- élete végéig néha-néha szabályosan üvöltözött éjszaka. Fel kellett kelnem hozzá és fel kellett ébresztenem, mert álmában csinálta. Senki nem bántotta, semmi olyan rossz élménye nem lehetett ami indokolta volna az éjszakai üvöltést. Ez valami olyasmi lehetett, mint az alvajárás.
2009. nov. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az enyém is csinálja, álmodik. :)
2009. nov. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!