Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusom remeg, olykor vonyít,...

Kutyusom remeg, olykor vonyít, ugat alvás közben! Álmodik?

Figyelt kérdés

Olykor nagyon ijesztő! Olyan mintha valami izomgörcs jönne rá, ez a nyüszítés meg pláne ijesztő. A nagy melegben nyitott szájjal, lógó nyelvvel alszik, így meg aztán végképp úgy néz ki mintha valami rohama lenne. Ez minden kutyánál így van alvás közben, vagy tényleg valami baj lehet?

(Betegségről amúgy nem tudunk, ébren sosem csinál ilyet)


2011. júl. 10. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:

az én kutyám is szokott vonyítani alvás közbe.

de szerintem csak álmodik

2011. júl. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
álmodik, a legtöbb kutya csinál ilyeneket
2011. júl. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez normális. én kutyám oldalra fordul, és úgy kezd el futni, közben még a farkát is csóválja. :DD
2011. júl. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

csak álmodik, az enyém a farkát szokta csóválni álmában.

ez teljesen normális, nem kell megijedni.

2011. júl. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen normalis az enyem is szokott futni, ugatni almaban de a legerdekesebb mikor felig nyitva van a szeme , tiszta horror.
2011. júl. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, ma én kutyám is kifeküdt hanyatt, lógó nyelv, félig nyitott szem, és így rángatózott meg ugatott hozzá... :) Ehhez a nagy meleghez még nem szokott hozzá (téli kölyök kutyus), de nagyon mókás volt, mintha jópofán kergetne valamit.

Néha ha álmában sír, rángatózik, az kevésbé mosolyogtat meg, de megnyugodtam hogy minden kutya ilyen izgága alvás közben! :)

2011. júl. 11. 02:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Simogasd meg, ha nem múlik el, nyugodtan ébreszd is fel, úgyis visszaájul. Normálisnak normális, de akkoris rosszat álmodik...
2014. jún. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!