Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának fülatkára tudok...

Kutyának fülatkára tudok venni recept nélkül szert, vagy előbb állatorvost kell hívni?

Figyelt kérdés
Gondolom, hogy az van neki (kinti kutya), folyton vakarja óvatosan, mert látszik, hogy érzékeny neki, közben morcog, mikor vakarja.
2013. okt. 10. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
nekünk régen azt mondták, hogy jó a kövirózsának a leve belecsepegtetni az állat fülébe.nekem macskám van és a fülatkára vényre adott az állatorvos cseppet, aminek jó borsos ára volt, mondom azt egy vizsgálat az állatorvosomnál 2700-ba kerül, de a cseppnek is ilyen árban volt kb. sztem csak vényes szerek vannak
2013. okt. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 klopusz ***** válasza:
100%
Biztos, hogy fülatka? Lehet akár hallójáratgyulladás is, vagy toklász, kullancs.
2013. okt. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A cicámnak hónapokba telt kikezelni a fülatkáját, még orvossal együtt is. Ezt nélküle nem fogod tudni megoldani, már ha tényleg az a baj. És volt olyan gyógyszer is, amit csak állatorvos adhat.
2013. okt. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van, nem biztos, hogy az, nem gondoltam, hogy ennyiféle más oka is lehet. Akkor marad a doktorbácsi :-) Köszönöm.
2013. okt. 10. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!