Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a kutya beválik,...

Mit gondoltok a kutya beválik, mint csajozási eszköz?

Figyelt kérdés

2013. okt. 11. 18:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Egyik haverom a kutyájával csajozott, mindig összejött egy kutyás csajjal. Már megnősült nem azok közül vette el a feleségét.
2013. okt. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ezt írd a Szerelem témakörbe. :D

A kérdésre válaszolva: beválhat, de csak akkor, ha nem erre a célra kell.Egy jól nevelt, szocializált, ápolt kutya még csodálatot is kiválthat az emberekből. :)

2013. okt. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Én csaj vagyok, nekem ez nem jönne be.
2013. okt. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%

Szóval, te akarsz egy kutyát hogy azzal csajozni tudj?!

Feltéve ha tényleg rendesen gondoskodsz a kutyáról, szereted stb akár be is jöhet. De csak erre a célra hogy csajozz és amúgy lesz.rnád a kutyát akkor inkább ne...


21L

2013. okt. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Nádszálkisasszony ***** válasza:
89%
Igen. Bár nő vagyok és nem szeretnék "úgy" ismerkedni csomóan megállítanak, hogy beszélgessenek velem, mondván olyan édes a kutyám :)) De ne ezért tarts kutyust, ne felejsd el sok munkát és enerigiát igényel!
2013. okt. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ. Ha azt látom, hogy a gazdi és a kutya kapcsolata jó, a kutya rendesen gondozva van, jól nevelt stb. az tetszik. De ha láthatóan csak a csajok miatt tartasz kutyát, az visszataszító. Azt meg ugye tudod, hogy egy kutya 10-15 évig él? Mi lesz vele, ha közben megtalálod életed párját?
2013. okt. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
Ugyan én macskás vagyok, de nekem semmit nem tesz hozzá vagy vesz el egy férfiből, hogy van-e macskája. Nekem van, fogadja el és szeresse, ennyi. Hogy neki van-e az számomra semleges. Szerintem a kutyások is így vannak vele. Más alapján választok párt, nem az alapján, hogy van-e neki háziállata. Annyi, hogy az enyémet fogadja el, ez viszont alapvető minimum, a többi dolog a háziállat témában nem oszt nem szoroz számomra.
2013. okt. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%

Csajozni akkor is lehet ha már megtalálta élete párját :D


Viccen kívül 2éves lesz a dög de még egyszer se állított le olyan csaj a kutya miatt akitől akartam volna valamit.. persze a belvárosba több az ember mint itt lőrincen ^^ pedig a kapcsolatunk jó, a kutya jólnevelt és ápolt :)

2013. okt. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem akarok csajozni kutyával,mert a kutya érző házikedvenc barét társnak játszotársnak tekintem. nem jelző védő rendszernek ilyenek.
2013. okt. 11. 18:52
 10/26 anonim ***** válasza:
90%

Sőt én inkább negatívumot látok ebben.


Az aki nem kutyás elég nehezen tudná elfogani azt hogy nekem még van röpke 2-3óra dolgom munka után ami nem a házimunkával függ össze :D igaz most van barátnőm, de tényleg nem tudom hogy hogy kéne beadagolnom hogy figyelj az a helyzet hogy a szobámba van még 100kiló kutya rajtunk kívül ugye nem gáz :D

2013. okt. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!