Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a kutya beválik,...

Mit gondoltok a kutya beválik, mint csajozási eszköz?

Figyelt kérdés

2013. okt. 11. 18:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
89%

Akkor minek tetted fel a kérdést? :D

Mondtam én, hogy nem ez a te témaköröd, mert alapos fejmosást kapsz tőlünk, kutyásoktól. :) A kutya érdekeit előbb kell nézni, mint hogy "mikor lesz már barátnőm?".

2013. okt. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
89%

Nekem szimpatikus, de azt azért lehet látni, hogy valakinek csak a csajozás miatt van kutyája vagy azért mert tényleg szereti őket. Lehet látni abból, ahogy bánik vele, akár csak a nézésből, szóval ha csak a csajozás a lényeg, akkor ne szerezz be kutyát semmiképp. A kutya nem játékszer és nem is eszköz, érez és igényli a szeretetet, hogy foglalkozzanak vele. De ha én látom valakin, hogy mennyire türelmesen, szeretettel bánik a kutyájával, akkor teljesen ellágyulok, nálam bejön, de csakis ebben az esetben.

19L

2013. okt. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Csak érdekel engemet,mi lenne ebbe az esetbe. Kutyával csajozás ugy lehet,hogy 1 lánynak megtetszik kutyám vagy szeretne ilyen fajtát. sima barátságrol is szo van,ismeretségről.
2013. okt. 11. 18:59
 14/26 anonim ***** válasza:
89%
Adok egy baráti jó tanácsot, inkább az intelligenciádat csiszolgasd, mert az sokkal többet nyom a latban a csajoknál, minthogy van-e kutyád vagy nincs. Olvass könyveket, kulturálódj de mindenekelőtt könyörgöm, tanulj meg normálisan írni.
2013. okt. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
93%
Haat a mai lanyok jo reszehez mar nem kell tul sok inteligencia :D
2013. okt. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
93%
Bizonyára ez egy jóhiszemű feltételezés volt a részemről, hogy a kérdező nem a legalja réteget szeretné megcélozni, de lehet tévedek. Mindegy, amúgy sem árt ha az ember megtanul helyesen írni :)
2013. okt. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
89%

Csak megsúgom hogy ha valaki meg is szólítana a kutya miatt, nem rád kíváncsi hanem ténylegesen a kutyára.

Veled udvariasságból fog beszélgetni, de a figyelme végig a kutyára fog irányulni.

Azzal az emberrel kell foglalkozni akinek kutya nélkül is felkelted a figyelmét.

2013. okt. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. okt. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
93%
Hát nem tudom, nekem rohadt mindegy, hogy egy srácnak van-e kutyája, legyen értelmes, jóképű, normális, és fogadja el, hogy van általában 2 (néha 3, és a 3. esetleg problémás) kutyám, akik napi több óra elfoglaltságot jelentenek. Ha jön velem sétáltatni, jó, ha nem, az is jó, csak ne akarjon megváltoztatni. Én sem építek vele makettet vagy wowozok vagy akármi:D Ja és ha ronda és/ vagy buta vagy, nem lesz több esélyed kutyával sem:)
2013. okt. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy azért az nem igaz, hogy akik a kutya miatt szólítanak meg, nem foglalkoznak veled. Múltkor egy iszonyat jóképű külföldi pasi pont a huskym miatt szólított le a pályaudvaron, hogy miért tiltom neki a galambok nézését, elmagyaráztam neki, aztán dumáltunk, elkérte a számom, csak már van kapcsolatom:) Ha bányarém lennék, nem biztos, hogy megszólított volna.
2013. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!