Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » TOTW-ot akarok rendelni, most...

TOTW-ot akarok rendelni, most Acanám van, de a TOTW-ot jobban dícsérik mindenhol, az a menő. Maradjak az Acanánál? Vagy vágjak bele a TOTW-ba?

Figyelt kérdés
Az a sok tévhit-valóság, hogy szalmonellás volt, meg kukorica darabos, meg üvegszilánkos. Megriaszt. Mit tegyek?Volt már ez az eledel neki a bölényes, és jó volt, az Acana is jó, de szeretnék TOTW-al etetni, csak nagyon féltem az én eggyetlen kiskutyámat :(
2013. okt. 12. 22:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem azt kell megnézni, hogy a kutyának mi a jobb. Hiába mondják, hogy az orijen pl. a legjobb táp, én nem adnám a kutyáimnak, se az acanát. Szóval... ki kell tapasztalni. Ami a taste körül van, nos.. elég aggasztó. Eddig ki akartam próbálni, de ezek után (akár igaz, akár nem), biztos, hogy nem adom azt a kutyáimnak.
2013. okt. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az én kutyám az acanátol lefogyott és kihullott a szőre viszont a totw-tól normálisan néz ki. Én az acanával úgy vagyok, hogy irreálisan sok benne a fehérje
2013. okt. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Egy válasz pozití, egy negatív :( Nagyon nehéz így választani :( nem tudtok valami oldalt, ahol utána olvashatok a tastenak? az acanárol olvastam az Acana.hu oldalon
2013. okt. 13. 16:41
 14/17 A kérdező kommentje:
és ha az acana eggynlő az orijennal, akkor azt jelenti, hogy jobb mint a taste? :) Nekem bevált mindkettö úgyhogy mindegy melyik, csak jót akarok a kutyumnak! :)
2013. okt. 13. 16:56
 15/17 Maxitabi ***** válasza:

Olyan nincs, hogy minden táp minden kutyának bejön.

Negatívat és pozitívat is olvashatsz.

Nekünk pl bejött az orijen, 3 éve azt eszi,és jól hasznosul.Előtte acana pacifica volt,az is bejött. Volt pro plan sensitiv is az nem tetszett-sok volt a végtermék,szőr kondíció sem az igazi.Meg vagyok elégedve-lehetne persze jobb,de ha lesz husi,majd barfozunk egyszer!!

Ha neked bejött valami,akkor maradj annál - vagy ki kell kísérletezni. Látni fogod, hogy az adott kaja beválik-e nálatok.

2013. okt. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én spec totw halas táppal etetem a stafimat nekem bejött (mellesleg akkor még maxitabi ajánlotta azóta változott valami amiről nem tudok?)
2013. okt. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
hát megrendeltem tegnap a totw halast, azzal kezdem, remélem bejon majd neki :) De azért koszi a válaszokat stb :) ha nem lesz jó viszatérek az acanára és annál is maradok :)
2013. okt. 15. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!