Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Utazott mar valaki kisallattal...

Utazott mar valaki kisallattal usa-ba?

Figyelt kérdés
Erdekelne azon szemelyek velemenye, akik utaztak mar kisallattal egyesult allamokba. Milyen volt? Hogy birta az allat? Voltak-e nehezsegek? En szemely szerint szeretnem a kozeljovoben elhozni a kiskutyamat (4 kilos pincsi). Van az a megoldas is hogy szuleim felteszik a gepre, de ez azert tul durva mert egyedul vegig utazni nem tudom birna-e. Ha viszont elmegyek erte vegig szem elott van, igaz hogy a kis szallito ketrec kotelezo de meg is ott lennek vele valamikeppen jobban erezne magat a kiskutya bar meg vagyok gyozodve rola, hogy kisse stresszes egy efele utazas egy ilyen kicsi kutyanak. Egyebkent nagyon (hihetetlenul) intelingens vetekszik egy nagy testu kutyaval az ertelmi kepessege en ugy erzem hogy ha ottvagyok, nem lenne gaz. De erdekel Ti hogy oldottatok meg. Sokat akart inni utkozben?? Esetleg bepisilt?? A jogi dolgokat oltas,papirok,utlevel,szabalyzat,stb... mind tudom ne errol irjatok kerlek, hanem maga az utrol es kisallatotokrol koszonom szepen.
2013. okt. 13. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre az esetre az állatorvostol kaphat gyógyszert amit felszàllàs előtt osdaadsz neki. Nyugtató, nem lesz stresszes és nyugiban kibirja az utat.
2013. okt. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Akiteki ***** válasza:

Nem adnak semmilyen nyugtatót, mert nagy magasságban szívmegállást okozhat.

Januárban utazott egy 3 hónapos kiskutyám (ugyan nem az USA-ba, hanem Dél-Afrikába, szerintem még hosszabb is volt az út) 30 órát átszállással cargo céggel. Amsterdamban kivették, megetették, megsétáltatták, megitatták. Mikor kiszállt, teljesen tisztán (nem pisilt, nem kakilt be) és vidáman ugrott az új gazdi nyakába.

2013. okt. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!