Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezért elvihetnék a kutyánkat?...

Ezért elvihetnék a kutyánkat? Állatkínzás?

Figyelt kérdés

Semmi törődést, simogatást, játékot, tanulást, sétálást nem kap. Csak a kaja, meg az üvöltözés, ha épp ugat.

Nincs olyan nagy tere, de azért tud szaladgálni (fél kertnyi terület).


Nagyon unom, hogy csóri kb szenved. Van, hogy egész éjszaka nyüszít, aztán apa meg kimegy és megveri.

3 napja azt hallgatom, hogy "hagyd már abba az ugatást te rhadék"...


Nekem semmi időm foglalkozni vele, vannak saját állataim, akik kitöltik a kevés szabadidőmet.. A többiek meg ennyire primitívek. Házőrzésre kellett a kutya...


2013. okt. 15. 17:20
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim válasza:
Hát a verésért börtönbe is zárhatják apukádat:(
2013. okt. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 A kérdező kommentje:
Azért ne úgy képzeld, hogy nekimegy vascsővel. Lehet, csak az én szememben durva verés.. Én sosem bántanám az állataimat.
2013. okt. 15. 17:31
 3/69 anonim ***** válasza:
100%
szerencsetlen allat. be kene jelenteni egy allatvedo hivatalnal, pl allatvedorseg. Bortonbe manapsag meg azokat az embereket se zarjak akik emberket vernek meg, nemhogy egy kutya verese miatt. Szerintem jelentsd be, csaladodnak semmi baja nem szarmazik belole, max a kutyanak lesz jobb.
2013. okt. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 A kérdező kommentje:

Többi állatunkat nem vehetnék el?

Van rajta kívül 5 állatunk..

2013. okt. 15. 17:33
 5/69 Akiteki ***** válasza:
100%
És azzal őrzi a házat, hogy ok nélkül ugat, és ezért verést kap? Remélem valaki elviszi, de ha nem, akkor kéne találni valakit, akinek oda lehet adni a szerencsétlent.
2013. okt. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
a tehenet is veri?
2013. okt. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 KovácsÖrsAlajos válasza:
51%
ne tegyétek ezt szerencsétlennel. teljesen mindegy, hogy kié a kutya, akkor sem törődik vele senki,egy kutyus pedig nem ezt érdemli. egy kutyának elengedhetetlen a séta!!! ha nem sétáltatod, akkor megvonod tőle azt,a mire a legjobban szüksége van, a szagokat, a mozgást, az izgalmat. törődésre, simogatásra pedig ugyanúgy igényt tart, mint akármelyikünk, a kutya is társas lény, ha nem érzi, hogy szeretitek, akkor az őt ugyanúgy megviseli, mint téged. azt mondják, arra van időd, amire szánsz. egyszerűen nem tudom elhinni, hogy a család valamelyik tagjának nem lenne ideje egy fél órácskára pár naponta, hogy ne anyátlanodjon el a blöki. ha meg van további öt állatod,akiket gondozol akkor arra az egy szerencsétlenre miért nem jut időd?? egyszerűen nem értem. talán nem kellett volna kutyát vállalnotok.
2013. okt. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ennél súlyosabb esetekben sem történik semmi, a törvények csak papíron léteznek. Kb. kiröhögnék a hatóságok, ha ezért bárki feljelentést tenne. Nagyon szomorú ez, de ez a siralmas helyzet Mo-n. :(
2013. okt. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 A kérdező kommentje:

ÉN nem akartam kutyát, ÉN utálom a kutyákat.

A TÖBBIEK akarták. De a régit sem sétáltatták, tanítgatták.


Én nem akarok rá időt szánni, meg nem is lenne miből időt szánni. Azt az időt inkább a sajátjaimra szánom.

2013. okt. 15. 18:00
 10/69 anonim ***** válasza:
100%
Keress a kutyának másik gazdát, aki SZERETI és törődik vele.
2013. okt. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!