Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyar vizsládat hol tartod?...

Magyar vizsládat hol tartod? Kint vagy bent hol alszik éjjel?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Kint. :-) Van neki egy jó meleg háza, amit simán fel tud fűteni.
2013. okt. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Egy normális vizslatartó mindenképpen bent tartja a vizslát maga mellet. De estére mindenképpen beengedi vagy ha már nagyon hideg van.
2013. okt. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Keresztszüleimnek is ilyen volt a panelban, ők csak sétálni vitték ki a szabadba, de amúgy mindíg mellettük volt a lakásban.
2013. okt. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
42%
extra hőszigetelt kutyaólban kint. semmi baja nem lesz.
2013. okt. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Már csak annak alapján is,hogy a kutya is családtag bent.


Nálunk minden kutya bent,volt és akkor ment ki a kertbe,amikor akart.Még a szüleimmel éltem,amikor egy rotink volt egyszer,majd egy magyar vizslánk.Mindkettő bent volt zömmel velünk.


Jelenleg párommal élek kertes házban,van egy menhelyi keverékünk és egy amstaffunk,mindkettő kanapékutya,de akkor mennek ki,amikor akarnak.

2013. okt. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
vizsla, labrador, tacskó.. akármi is a fajtája ha egy ember kutyát vesz azt tartsa maga mellett... én ezt csak azért látom úgy mert az én kutyám nem azért van h kint legyen egyedül a kertbe hanem azért h velem legyen és boldogítsuk egymást!
2013. okt. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincs magyar vizslám, de egy ismerősömnek van 3 is. Ők kint tartják és sajnálom is azokat a kutyákat, mert télen reszketnek, fáznak, az egyik kutyának szét vannak menve az izületei a hidegtől. Hiába van szigetelt házuk szalmával, ez így nem a legideálisabb. Ők néha annyit csinálnak, hogy nagy mínuszokban beengedik őket fél órára, de ez még rosszabb is, mintha állandóan kint lennének.
2013. okt. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szilvi & Argos ***** válasza:

Elég sok vizslást ismerek, legnagyobb részük panelban vagy kertes házban, de bent tartja a kutyát. Van, aki ugyan nem a házban, de előtérben, fűtött műhelyben szállásolja el télen.

1-2 ember van, aki teljesen kint tartja őket...

2013. okt. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lényegében bent, de akkor megy ki az udvarra amikor akar. Este bent alszik velünk egy szobában, a saját fotelében, napközben a konyhában szokott szundikálni egy jó vastag pléden, ha jó idő van és süt a nap is, akkor kint szeret aludni a napon. Van kint egy kutyaház, de az csak dísz, szerintem még egyszer sem ment bele.
2013. okt. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minek kell lepontozni, ha nem tetszik. Nekünk eddig csak vizslánk volt. Mindig kint voltak. Szerintem ha hozzászoktatnank a benti körülmenyekhez akkor elég rosszul esne neki ha decemberbe a hóba kellene menni vadászni. Első voltam.
2013. okt. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!