Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám leszoktatni a...

Hogyan tudnám leszoktatni a kutyámat, a támadásról?

Figyelt kérdés
Van egy 11 hónapos Bolognese kiskutyám. Hogyan tudnám arról leszoktatni, hogy az udvaron közlekedő szomszédokat, akiket minden nap lát, sose bántották, "megegye". Még bentről az ablakból is őrjöngeni képes. Már leszidtam, megfogtam a grabancát, lefogtam, de semmi. Ráadásul elég konok egy jószág. Hogyan tudnám leszoktatni erről?
2013. okt. 19. 14:55
1 2
 11/12 Szilvi & Argos ***** válasza:
Mert mondjuk a kis testűeket leginkább elkényeztetik nevelés helyett. Nem tud elrántani pórázon, elég ölbe kapni és kész...ellenben egy neveletlen labi kész isten csapása :P
2013. okt. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én már láttam labradort emberre támadni! Úgyhogy ne ajnározd agyon nagyon ezt a fajtát! A három leggyakrabban harapó kutyák között tartják számon!
2013. okt. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!