Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 7 hónapos német...

Van egy 7 hónapos német juhászom. Hogy tudom leszoktatni arról, arról hogy ne támadja az idegent?

Figyelt kérdés
Azt csinálja, hogy általában ha a háta mögött van az idegen embernek akkor támadja, szemből hagyja magát megsimogatni de mi helyest a háta mögé kerül már támadja.
2013. aug. 31. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Kutyaiskola. Lehetne itt tanácsokat írni, mit csináljál, de egy ilyen kialakult, veszélyes magatartásforma esetén én jó szívvel csak ennyit írhatok. Ráadásul ezt amit írsz, látni kellene.
2013. aug. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ödi2 ***** válasza:
Kutyaiskola és olyant keress, ahol a gazdák képzése is kiemelt, egyértelműen félrenevelted... Ilyen, akkor szokott előfordulni, amikor a gyerekek kergetőznek a kutyával kölyökként és nincs semmilyen módon kontrollálva. Ez rögzült benn, Ő a fogó...Egyáltalán nem vicces, teljesen ellentétes a kutya jellemével, ha hátulról támad, akkor nagy a baj. Ha nem kap megfelelő képzést és átnevelést, 1-2 év múlva ez a kutya az utcára fog szökni és MINDENKIT levadászik, egyértelműen domináns vadász ösztönt sikerült elő hozni belőle. A nj egy csodálatos kutya, de ha elzüllik, például rákap a vadászatra akkor egy ilyen kutya télen a környék összes őzét kiirthatja például, mert semmi sem állíthatja már meg. Sürgősen kérj segítséget, nagyon veszélyessé válhat!
2013. aug. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan neveld meg a kutyàd mert a nj szerintem rosszabb az összes harci kutyànàl!!!! Annyi van belöle mint a nyúl szar és elöbb tàmad mint akàr meik fajta kutya..! Engem is nj harapott meg 3x ! Szoval neveld ki belöle mert sok bajod lesz vele!
2013. aug. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!