Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki lehet tenni a kertbe egy 5...

Ki lehet tenni a kertbe egy 5 évig bent élő kutyát?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy anyukám, akié a kutya, elmenne külföldre dolgozni és én vigyáznék rá, amíg haza nem jön. Korábban benti kutya volt, de én nem szeretném a házban tartani, mert túl nagy és nyáladzik. Persze normálisan ellátnám, vinném sétálni, ha kell, állatorvoshoz stb.
2013. okt. 19. 16:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%

Azt azért te sem gondolod komolyan, hogy majd egész nap kocog a kutya, hogy ne is unatkozzon, meg ne is fázzon.

De amúgy tisztázzuk most: elfogadsz bármi más választ azon kívül, hogy persze, rakd ki októberben a kanapékutyát a hidegbe nyugodtan? Mert ha nem, akkor nem tépem többet feleslegesen a számat.

2013. okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem is kell feleslegesen tépned, mert nálad meg csak az az opció jöhet szóba, hogy bent és más lehetőség nincs. Írtam, hogy szigetelt kutyaházat kap és estére akkor beengedném, de nem, ez sem jó szerinted.

A többieknek köszi a választ.

2013. okt. 19. 21:00
 13/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, feltűnt-e, de a többiek is azt mondták, hogy nem.
2013. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Kedves Akumi, neked kéne egy kis szövegértelmezés. Más nem azt mondta, hogy csak az a jó, hanem, hogy az lenne a legjobb, DE ha nem ok, vegyek neki szigetelt kutyaházat, szoktassam a konyhába, illetve fokozatosan szoktassam a kertbe. Ezekkel a tanácsokkal többet tudok kezdeni. Kompromisszumra hajlandó vagyok, de egy 58 kg-os kutyát nem fogok kanapékutyaként tartani, főleg, hogy nem az enyém.
2013. okt. 19. 21:12
 15/17 anonim ***** válasza:
Nyilván nem fog belehalni, ha mégis kirakod, én sem azt mondtam, egyszerűen csak beleképzeltem magam a kutya helyzetébe, és nekem sehogy sem jött ki jól. Ezen nem októberben kell elkezdeni gondolkodni, itt volt az egész nyár, gondolom nem két hete derült ki, hogy külföld lesz. Vagy ha mégis, akkor egyáltalán mostanában fogod átvenni, vagy még később, még hidegebben?
2013. okt. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 donne ***** válasza:
próbálkozni lehet, egyébként egy átlagos kutyának, főleg nagy testűnek, ez is már luxus, sztem.Csak hááát ....egy ismerősöm édesanyja meghalt, nekik roti-staffi nagy méretű, de rövid szőrű kutyájuk volt, akit csak estére engedtek be legtöbbször.Az ism elköltözött ideiglenesen a nőjéhez, egy pár házsorral arréb, a kutyát nem vitte, de esténként kinnt hagyta az ólba.Aztán el is kellett altatni, nemtudom pontosan mire, csak azt h avégett, mert nem szokott hozzá a kinnti hőmérséklethez.Asszem október-nov
2013. okt. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 donne ***** válasza:

oktober november lehetett.

Nekem is van egy 4 éves bennti kutyám, ami egyébként, nem bentre való, de sztem nem élné túl, ha fagypont lenne kinnt...Mi kinnti kutyának szerettük volna, de 1 éves kora után, már nem mertünk kockáztatni.Te döntésed, ha nem tudod, meg nem akarod, akkor ugyse fogod bennt tartani, akárki, akármit mond-ír.Szal na.Felesleges kérdést tettél fel, jobban mondva.Ezt előre nem tudhatja senki, h mennyi kárt tesz benne, a hideg,mennyire fogja bírni, stb

Nekünk az előző kutyánk, ugymond kinnti-benti volt, szal hidegebb időkben, már estére beengedtük, azt h tett e benne kárt h melegből, hidegre ment ki, azt szemmel láthatóan nem érzékeltük, szal baja nem lett.

2013. okt. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!