Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha az 5 hetes kan...

Mit tegyek ha az 5 hetes kan Amerikai staffordshire terrier kiskutyám véresre harapdál?

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 16:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%
NAV vagy keresd fel az állatvédőrséget,ha megadod a pasas telefonszámát és címét,valamint küldesz mostani képet a kutyáról,esetleg a hirdetést,ahol a kutyát láttátok bemásolod...akkor talán elérnek valamit,de a NAV-nál is bejelentheted,vagy a rendőrségen.
2013. okt. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Valami szaporítótól vetted ugye?Miért nem lehet egy normális tenyésztőtől venni aki ilyen idősen nem adja oda a kutyát?

Ha harap akkor csapj rá vagy rázd meg a grabancát mert ha ráhagyod idővel a fejedre nő.

2013. okt. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Már nincsen fent a hirdetés sehol sem....de azóta találtam még párat ahol ugyan ilyen piciket árulnak...és mások is hoznak el :/


Sajnos hibáztam a kiskutyussal mikor láttam mennyire pici és még is elhoztam :( de vissza már nem vinném semmi pénzért sem!!! :))...de már kezd leszokni a harapásról, állatorvos megmutatta hogy tudom megrázni a grabancánál:) kicsit nyüszitett megijedtem, de azt mondta nem kell megijednem :) az anyukája is igy cipeli mikor kicsi :))

2013. okt. 25. 11:00
 14/14 psychopata válasza:
Szia! Semmi okod aggodni.en pont ugyan igy vettem a kutyamat.szaporitotol de ez semmit nem jelent.az en staffikámnak semmi baja nincs.az igaz hogy rengeteg foglalkozas es torodest igenyel de ez nem jelenti azt hogy fel kellene jelenteni azt az illetot akitol a kutyat vetted.Ne halgass senkire mert a magyarok mindig csak rosszat akarnak a masiknak es engem is elmondtak miden fele bunko szemetnek mert igy vrttem kutyat aztan meg is csak szebb es okosabb lett mint barkie a vilagon.szeresd a kutyadat es hidd el nekem hogy nincs olyan amit ne tenne meg neked.csak azzal torodj ami nektek jo
2014. máj. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!