Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láttál már élőben Pireneusi...

Láttál már élőben Pireneusi hegyi kutyát?

Figyelt kérdés

[link]


[link]

[link]


[link]


[link]


én egyszer láttam Veszprémben egy Tesco előtt (várta a gazdáját) szerintem nagyon szép kutya, és gyönyörű szép fehér bundája van.


2013. okt. 21. 17:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez pedig kölyökként.

Sajnos sok képe még a régi gépemen maradt.

[link]

2013. okt. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

de szép... :)


mint ahogy írtam, egyszer megláttam egy bevásárló központ ajtajánál és akkor, (azóta) nagyon meg tetszett,


majd egyszer nekem is lesz egy hegyi kutyám..

2013. okt. 21. 20:19
 13/14 anonim ***** válasza:
A bundája is mindig ilyen fehér:) Bármilyen mocskos volt, másnap már megint ragyogott.
2013. okt. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Szilvi & Argos ***** válasza:

Egy ismerősnek volt egy pireneusi szukája. Mindig póráz nélkül sétáltak, alapból barátságos-közömbös volt kutyákkal-emberekkel egyaránt, könnyű eset volt.

Kb. 1,5 éve halt meg, nem tudom, hány éves volt...

Aztán gazdik, akik nem sokat értenek a kutya neveléséhez, vettek egy KANT :O Sétáltatják napi szinten, tavasztól őszig Duna-parton, aztán a sötét estéken a kertvárosban. Nincs nagy telkük, de azért van helye a kutyának.

Szabadon engedték olyan bő 1 éves koráig, de nem tanították...behívása nagyon gyér, érthetően a legtöbb emberre, kutyásra a frászt hozták, mikor a kutya csak úgy odarohant...sok incidensük volt. Persze megértem a félős oldalt ebben az esetben: bazi nagy kutya odafut és bacik a hívó szóra...gazdi meg nem érti, hisz NEM BÁNT :P

Most már kutyákkal is nagyon domináns, az ivtalan kanomat már nem engedem oda, pláne, hogy csak flexin sétáltatják!!!

Vmelyik nap odakapott egy fél éves collie kölyök kannak...

Húz veszettül, nem is tudja megtartani a nőci...sulira nincs ideje, ivtalanítani nem akarják...reméljük nem lesz probléma

2013. okt. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!