Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek hogy néz ki a 4...

Szerintetek hogy néz ki a 4 hónapos németjuhászom? Csatoltam képet.

Figyelt kérdés

Most kicsivel több mint 4 hónapos a szőre mondhatni szép, de ahol barna lesz ott még fehér színű a szőre és nem barna. Fog ez változni vagy ez a végleges színe a szőrének? A füle mikor fog kb. felállni? Most váltottam Brit Prémium Junior L tápra. Egyszer már felállt az egyik füle de az csak 1-2 napig volt utána leállt az is. Ha lefekszik akkor áll mind a 2 füle.


Kép: 1. [link]


2. [link]


2013. okt. 22. 13:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Annyira veri magát mindenki erre a törzskönyv témára. Tudjátok ti mi megy a MEOE-nél? Az hogy valaminek törzskönyve van egyáltalán nem bizonyítja, hogy az a kutya az a kutya. Tudom mert vizsgáztattam hajdanán IPO3-mon olyan német juhászt aminek nem volt papírja, de mit ad isten vettünk hozzá. A mai chipes világban már nyilván ez bonyolultabb. Viszont az, hogy valaki bejelent egy almot x szülőpártól dns vizsgálat nélkül pl. senki nem bizonyítja, hogy onnan vannak a kölykök. Nyilván vannak tisztességes, becsületes tenyésztők. Én is olyan helyről szeretnék majd kutyát. Viszont itt egy ellenpélda és sajnos ebből van több. A cikket érdemes végigolvasni! [link]
2013. okt. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Hát még elég sokat fog változni. A füle miatt sem rázna még az ideg, van ideje felállni.

(viszont bocsi, hogy ezt mondom, de fejre nekem nagyon nem jön be, sőt megkockáztatnék valami beütést is)

2013. okt. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
németjuhásznak annyi féle változat van, mint égen a csillag. Szuka ugye?
2013. okt. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Igen szuka. Szerintem másképp nézne ki álló füllel :) Láttam az anyját is és az apját is. Nem idegen helyről hoztam.
2013. okt. 22. 17:34
 15/23 zsuzsabazsa ***** válasza:

# 10/14

Nálad van a pont.

A kiskutyának már szépen emelkednek a fülei. Pát hét és állni fog neki. Nincs nagy füle, hamarabb feláll.

2013. okt. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Teljesen normalisan nez ki a kutyad, jajtajellege egyenes hatura utal (ha tudod, ez mit jelent) jol valasztottal, szep kutya. A füleinek kell meg 1-2 honap. Adjal neki hust is, ne csak tapot! Nagyon helytelen, ha csak a draga szaraz tapon neveled. Fereghajtas legyen rendszeres, havi 1-szer amig kölyök, oltas felesleges most. Tenyesztö voltam.
2013. okt. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

ma 23:01

Juj.......

2013. okt. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Tenyésztő voltál? Mikor,előző életedben?

Mert ilyen tanáccsal hogy oltás felesleges ásd el magad,ne szégyenítsd meg ezt a nevet..

2013. okt. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
4 hónaposan nem kell oltás, majd legközelebb 9. viszont a féreghajtásban igazat adok, ebben a korban nem árt 3-szor egymás után 2 hetente féreghajtani.
2013. okt. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Megfogadom a tanácsokat!
2013. okt. 23. 11:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!