Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó ötlet elvinni a Népszigeti...

Jó ötlet elvinni a Népszigeti Tükör oviba?

Figyelt kérdés

3 hónapos keverék kutyáról van szó. Valószínűleg nagy lesz, apuka amerikai bulldogszerű.


Szeretném vinni a Tükör oviba és suliba is.


Mit gondoltok erről a suliról? Az oviba is van értelme vinni vagy egyből majd a suliba csak?



2013. okt. 23. 15:27
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
55%

"Dehát ezek annyira egyszerű jelenségek szerintem, hogy nem kell hozzá oktató."

Mondd, te amúgy szoktál itt olvasni kérdéseket? Harap a két hónapos mini csivavám, mit tegyek, és társai? Nem kell felvágni, értjük ám, hogy faszagyerek vagy, csak ez nem segít másokon.

2013. okt. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

"A maradék meg csak fut meg bringázik, vagy ha meglátnak minket, bemennek a bokorba és elteleportálnak"


Mondjuk, lehet én is rámenős vagyok kissé. :D Ha ilyet látok, és szimpatikus a gazdi és a kutya is, integetek, vagy valami módon kifejezem az érdeklődésem. Így volt, hogy tudtam pár szót váltani az illetővel, ha nem sietett épp valahová. Aztán lehetett látni, hogy a kutyák bírják e egymást - ha igen, a későbbi találkozások során, már nem kerültek el minket ezek az emberek.

(L)

2013. okt. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

A kérdés egy normális kölyökkutyáról szólt, ha jól értettem, nem egy harapós, ideggyenge kutyáról.

Leírtam a véleményem, sajnálom, ha valakit megsértettem vele.

Azt viszont nem értem, miért kell egy szubjektív véleményre, vagy élménybeszámolóra támadóan reagálni.

2013. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Hú, micsoda vitakör alakult itt:)


Azért gondoltam, hogy vinném oviba is, mert nem egy tacsi, hanem egy vehemensebb fajta. Valamint az ovi 10 alkalmas, heti egy foglalkozás van 1,5-2 órában, tehát több hetes elfoglaltság, és nem is kerül sokba, mert 11.000 ft. A környékemen alig ismerek nagykutyásokat, és nem szeretnék én sem yorkikkal, westiekkel, de főleg a hülye p...csa gazdáikkal sétálgatni. Örülnék, ha lennének az oviban nagykutyások, akikkel lehet közös sétákat szervezni.

2013. okt. 23. 21:24
 25/28 A kérdező kommentje:
Teljesen normális, nem ideggyenge vagy harapós.
2013. okt. 23. 21:25
 26/28 anonim ***** válasza:
74%

"nem egy tacsi, hanem egy vehemensebb fajta"

A tacsi rohadtul vehemens fajta, ha esetleg érdekel :D És azt javaslom, hogy fordíts külön figyelmet arra, hogy kiskutyákkal is megtanuljon viselkedni az eb, mert az ő gazdáikkal lehet a legnagyobbakat anyázni, ha kicsit vehemensebben hívja játékra a nagyobb kutya, az meg ijedtében felvisít. Úgy általában, tanuljon meg kicsikkel és nagyokkal is viselkedni, az a tuti.

2013. okt. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Akumi szerintem pont tőlem hallottál egy-két gázosabb dolgot (pl. h bejön a kutya, űzd el magadtól, mert ez kapcsolaterősítő.

Kérdező: Vigyed oviba, nyugodtan, akár többe is, van lehetőség csak 1 alkalomra venni. Mi két oviba is mentünk a kutyámmal, mert kellett neki a szocializáció. Ez nem jelent semmi elköteleződést, próbálj ki egy olcsóbbat, egy drágábbat stb. Aztán amelyik legjobban tetszik, oda tudsz venni bérletet.

Mi most az alfába járunk kutyasuliba, náluk pl. ingyenes az ovi.

2013. okt. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Hallok én eleget tőlük is, nagyon nyomják facebookon az egyik gazda blogját, és hát ott is van egy-két olyan dolog, hogy a hajamat tépem tőle :) Nagyon durván hülyének nézik az embereket.
2013. okt. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!