Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vidítsam fel a kutyám?...

Hogyan vidítsam fel a kutyám? Nagyon bánatos!

Figyelt kérdés

a 2és fél éves fiú kutyámnak lett 8 hónapja egy társa, aki 6éves volt.

Tegnap sajnos elhunyt.

Nekem nagyon fáj, és a kutyámnak is. Semmire sem tudom rábírni, van hogy pillanatnyilag örül, és aztán meg teljesen leblokkol szomorú lesz.

Mintha szándékosan nem akarna örülni semminek. Gondolom nagyon hiányzik neki a társa.

Egész nap együtt voltak, aludtak játszottak.Szerették egymást.

A kutyusom nagyon okos, és tudja mi történt, eltemettük együtt.

Tegnap este is láttam hogy a szeme alatt a szőrnél nedves, és jelenleg most is olyan.

Magyarán mintha sírna. Létezik hogy könnyezik a kutyus?


Egyébként a szomorúságra visszatérve, nem hajlandó labdázni, a plüssével játszani, pedig imádja ha eldobom.

Sétálni sincs kedve, hiába vettem elő a pórázt máskor ugrott örömében, most fekszik. Hogyan lendítsem túl ezen?? Mennyi idő amíg elfelejti?


2013. okt. 25. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Csináljatok mindent úgy mint eddig,akármennyire is nehéz ne mutasátok ki,hogy gyászoltok,mert azt a kutya is megérzi egy pár napig biztos ilyen lesz.A lényeg,hogy ne éreztessétek a kutyával,hogy a társad meghalt légy szomorú.
2013. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
A kutyák szerintem is érzik és felfogják, hogy meghalt a társuk, és szomorúak miatta. De azt is tudják, és nagy hatással lehet rájuk, ha a gazdájuk szomorú. Szerintem, ha te túlteszed magad a kutya elvesztésén, akkor már ő sem lesz lehangolt.
2013. okt. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Jah és persze, amit az első írt, az fontos: ne erősítsétek benne ezt azzal, hogy kitüntetett figyelemben részesítitek pl. Magyarul, ne akard felvidítani, és akkor hamarabb helyrejön.
2013. okt. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
most milyen a kedve a kutyádnak?
2013. dec. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!