Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az mi, hogy egy rendőrkutya...

Az mi, hogy egy rendőrkutya egy másik rendőrt fog meg?

Figyelt kérdés

Nem találom a videót, ha valakinek megvan linkelje be, de sírok ezen: Van egy kis részlet, hogy van valami tömegoszlatás, vagy ilyesmi, és rendőrkutya egy másik rendőrnek a karját cibálja! xD

Az mitől van?

Rossz emberre fogott rá? :D



2013. okt. 29. 19:03
1 2
 11/20 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Istenem. Komolyan írtam. Nekem ijedtnek tűnt, ahogy már írtam, szerintem fiatal és tapasztalatlan.

Ha neked más a véleményed, mondhatod anélkül is, hogy engem igazgatsz.

2013. nov. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
ez nem vélemény kérdése. ha valamilyen témában tapasztalatlan vagy, akkor ahhoz ne szólj inkább hozzá, mint, hogy butaságot mondj.
2013. nov. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Honnan veszed, hogy tapasztalatlan vagyok? Ismersz?

Mondok én véleményt rád?

Még azt sem mondom, hogy nem tudsz vitatkozni...csak gondolom, titokban.

2013. nov. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
onnan veszem, hogy tapasztalatlan vagy, mert ekkora baromságot irtál. Normálisan válaszoltam, te lettél ideges, mert eléggé nyilvánvaló, hogy nincs igazad. De szerintm ebbe bele sem gondoltál. (fiatal pánikolós rendőrkutya) Nem baj az ha valaki nem tudja, jó pap is holtig tanul.
2013. nov. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 zsuzsabazsa ***** válasza:

A rendőrségen megbízható kutyákat alkalmaznak. Tapasztalatlan kutyákat nem vetnek be tömegoszlatásra.

Én is biztosítottam már kutyával futballmeccsen tömegoszlató kutyával. Az igaz, hogy idehaza csak szájkosárban lehet tömeget oszlatni. Viszont ha csak egy személyt kellett elfogni a kutyának akkor külön utasításra a szájkosarat le is vehettük.

2013. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Én nem rágtam be.


Fenntartom, hogy a kutya félt és azért harapott, fenntartom, hogy tapasztalatlan és fiatal kutya. (plusz a rendőr sem állt a helyzet magaslatán)

Azt is fenntartom, hogy nem nevetséges - siralmas.


És nem mesélem el, hogy ki vagyok, mi vagyok, honnan tudom, mert nem tudom bizonyítani. Viszont jogom van a véleményemhez - neked is a tiedhez. Nem az első eset, hogy expertek nem értenek egyet, nem?

2013. nov. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Utolsó hozzászóláshoz:


A magyar videón a kutya viselkedése más volt, mint az angol videón. Nem ugrált, mint a hülye, nyugodtan maradt a helyén. Ez a tapasztalt kutya - nekem.

2013. nov. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
jó csak egy dolgot felejtesz el. Amelyik kutya bizonytalan, illetve pánikolós, az egy éles bevetésig el sem jut. Elég komoly teszteken mennek keresztül, és nagyon sok tréning van bennük, illetve rengeteg helyzetbe beleviszik őket. Amelyik egy kis bizonytalanságot mutat, már nem alkalmas a további szolgálatra. Persze, jogod van a véleményedhez, viszont ha nem helytálló, akkor lásd be, hogy tévedtél.
2013. nov. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Belàtom, ahogy elmagyarázzák.


Viszont más: én nem vagyok ebben már vagy húsz éve. Jaj, huszonöt... Ahogy átolvastam a válaszokat, volt valaki, aki azt mondta :"tömegoszlató kutyák". Életemben elöször hallom.

Ezek mások, mint a standard rendőrkutyák? Akik vezényszóra el is engednek?

És azt mondjátok, hogy akárkit megharapnak? Azt is, aki fogja őket?


Erről nem tudtam.


És ez jó? Rendőrként nehéz lenyelni, hogy téged harap meg a saját kutyád, nem?

Ha valaki gondolja, hogy van ideje velem gyogyózni, örülnék privinek is, pláne, ha valami tömegoszlató titok van körülötte

Köszi mindent.

2013. nov. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Olyan nincs , hogy "standard " rendőrkutya. Különböző feladatra vannak a kutyák kiképezve. Vannak országok, ahol nem dől össze a világ, ha tömegek mennek az utcára balhézni. Viszont a rendőröknek joga van élesben használni a kutyáját. Ezek a kutyák csak erre vannak kiképezve. Meg tudják oldani anyagiakban, elhelyezésben, stb, hogy csak erre tartsák a kutyát.Ahogy a drogkeresők a határokon sem mennek járőrözni, tömeget oszlatni . Itthon pl egy robbanószeres kutya sem fog elmenni a Fradi meccsre rendet tartani.
2013. nov. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!