Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért néz az emberek 90%-a...

Miért néz az emberek 90%-a hülyének amiért BARF szerint etetek? Ennyire nem elfogadott még itthon?

Figyelt kérdés
Gyenge gyomrú shar pei minden tápot kipróbáltunk, de nem váltak be csak ideig-óráig. A nyers hús a mindene, kap szépen csirkenyakat, farhátat, melle húsát, combot (utóbbi kettő kicsontozva), nyulat, marhát, sorolhatnám... Ezek mellé zöldség+gyümölcs és kiegészítő vitamin. Úgy vettem észre, hogy nem is a hússal hanem a nyers részével vannak problémáik, ilyeneket mondanak hogy "Jézusom..." hüledeznek meg az a tipikus "Hát te tudod, de én biztos nem adnám nyersen a kutyámnak!"... Anyukám is csak hümmög mindig, és időnként megjegyzi, hogy a nem tudom ki azért megfőzte a vizslájának a húst... Most ezekre mit mondjak? Egészséges, fényes a szőre, jó súlyban van, ennél többet nem igen tudok mondani, meg persze árban is jobban kijövök. Ennek ellenére mintha az emberek nem értenék, vagy tartanának tőle, esetleg amerikai hülyeségnek gondolják, ennyire nem elterjedt itthon? Ti mit mondotok az idióta kérdésekre?
2013. okt. 29. 19:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ha házikosztot mondasz abba is simán van aki beleköt, vagy furcsán néz. Szóval az ilyen fejeket nem tudod kikerülni. Hacsak nem tök átlagos dolgokat mndasz, vagy rájössz mit akar hallani a másik, ha idiótával van dolgod.


Nekem állatorvos mondta, hogy jó a táp is, jó a nyers is de hogy a természetben a farkasok megeszik az állat beleit, gyomortartalmát belsőségeit, szőrét körmét mindent - tehát tökéletesen nem lehet lemásolni a vad étrendet. Persze törekedni lehet a tökéletesre. :)

2013. okt. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk, egyszer nem jutott eszembe megkérdezni, kinek mit eszik a kutyája. Elég ha ránézek, látom, hogy jó súlyban van e, esetleg elhízott... szóval a kutya elárul mindent, kérdés nélkül. Azt is, hogy milyen fajta - engem pl ezzel zaklatnak mindíg, mikor keverék kutyám van, befogadott, és gőzöm nincs milyen fajta. De ha ránéz az ember látja, hogy milyen :D
2013. okt. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!